1. Baltijas muzikālais kanāls

1. Baltijas muzikālais kanāls ir skatītāju sastādīts kanāls, kurā skan skatītāju iebalsotās dziesmas. Tajā ir pieejams SMS un MMS čats; kanāls tiek translēts vairākās valstīs. Tas sāka darbību jau 2004. gada 15. decembrī, un kopš tā laika priecē Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un citu valstu skatītājus ar savu interaktīvo sistēmu, kurā galavārds par to, kas skanēs, vienmēr pieder skatītājiem. Skatieties 1. Baltijas mūzikas kanālu internetā – augstā kvalitātē. 1. Baltijas muzikālais kanāls ir mūzikas kanāls, kura repertuāru veido paši TV kanāla skatītāji.

Skatīties 1. Baltijas mūzikas kanālu internetā

Protams, ka kanāla formāts rada pārdomas “pasaki man, kas ir tavi draugi, un es pateikšu, kas esi tu” stilā. Īsāk sakot, cik interesanti būs skatītāji, tik interesants būs kanāls, un jāsaka, ka interesantāks par tur skanošo mūziku vienmēr būs čats. Kanāla čats atgādina 90. gadu beigas un 2000. gadu sākumu, kad sarunu šovi un tīņu žurnāli bija pilni ar iepazīšanās sludinājumiem, ķengām, intrigām un citām piparotām lietām, kas gan iesaistītajiem, gan vērotājiem no malas vienmēr sagādāja jautrību.

Klausītāju izvēlētas dziesmas aptuveni atspoguļo konkrētās modes tendences. Par čatu un dziesmu izvēli ir jāmaksā, tāpēc, protams, kanāla repertuārā būs jaušama zināma selektivitāte, taču pārsvarā tie ir mūsdienu populārākie hīti ar dažiem izņēmumiem. Īpaši bieži tiek pārstāvētas krievvalodīgās dziesmas, taču palaikam ieskanas arī kāda nots no kaimiņiem igauņiem un lietuviešiem, kā arī latviešiem.

1. Baltijas mūzikas kanāla formāts

Nedaudz par kanāla formātu. Kad kāda dziesma tiek “iebalsota”, to uz stundu izņem no aprites, tāpēc kanāls ir pasargāts no nozombēšanas, bet čatā strādā moderatori. Klipu repertuārs ir milzīgs, un tajā var atrast dziesmas jebkurai gaumei; iespējams, ka bez tiem, kas vēl sēž mobilā čatā šis kanāls ir vislabāk zināms kā labs kanāls, kurā ballītes laikā pasūtīt kādu sen nedzirdētu dziesmu.

Latvijā kanālu iespējams skatīties pie lielākajiem digitālās, kabeļtelevīzijas un interneta televīzijas operatoriem. Iesakām skatīties 1. Baltijas muzikālo kanālu Lattelecom televīzijā – tas pieejams gan interaktīvajā, gan interneta, gan virszemes televīzijā. Skaties patiesi interaktīvu kanālu patiesi kvalitatīvā televīzijā!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *