360 TV

360TV ir Lattelecom paspārnē esošās Media 360 grupas televīzijas kanāls. Tas ir augstas izšķirtspējas jeb HD televīzijas kanāls, kas izceļas ar to, ka katru nedēļas dienu velta vienai tēmai. Tas pieejams jau no 2015. gada augusta un ir 11. kanāls Virszemes TV skatītājiem. Tas pieejams arī Lattelecom interaktīvajā televīzijā, bez maksas pieejams interneta televīzijā lattelecom TV, kā arī izklaides programmā Shortcut. 360 TV ir piesaistītas vairākas Latvijas slavenības, kopumā radot atraktīva un, ja nebaidās šī vārda, savādāka televīzijas kanāla iespaidu.

Iegriezies 360TV

Iegriezies 360TV youtube kanāls.

Dienu sadalījums 360 TV

  • Pirmdiena – Pirmdienas ir veltītas kinematogrāfa mākslai. Pirmdienu raidījumus vada aktrise un radio balss Marta Līne.
  • Otrdiena – Otrdienas veltītas sportam un visam ap to saistītsam. Otrdienu raidījumus vada dīdžejs, mūziķis, ceļotājs, žurnālists un daudz kas cits – Gustavs Terzens.
  • Trešdiena – šīs dienas veltītas jaunākajam tehnoloģijās un citās idejās. Vada Jānis Palkavnieks – Draugiem.lv runas vīrs.
  • Ceturtdiena – ceturtdienas veltītas daiļā dzimuma pārstāvēm jeb sievietēm. Vada dīva un režisore Grēta Gorjučko.
  • Piektdiena – mūzikas piektdienas vada dīdžejs, radio vīrs un vispār ļoti aktīvs cilvēks Toms Grēviņš, kurš, šķiet, ir neatņemama sastāvdaļa jebkurā jaunā projektā.
  • Sestdiena – sestdienas ir veltītas hobijiem. Vada Laura Jēkabsone.
  • Svētdiena – savukārt svētdienās TV 360 skatītāji ir aicināti iepazīties ar jaunāko un ne tik jauno kultūrā. Vada Jānis Ozols.

360 TV pārraides

Faktiski ikdienas raidījumi ir sakārtoti tā, ka tematiskās pārraides – piemēram, projekts “100 personības līdz Latvijas simtgadei”, pārraides par Latvijas olimpiešiem Rio, kā arī citas tematiskās lietas, piemēram, kino jaunumi, domnīcas, u.c. lietas tiek saliktas vienkopus vienā dienā un atkārtotas. Tādēļ bieži vien šajā kanālā nav, ko skatīties ilgāk par 2 stundām dienā. Tomēr jāuzteic radošās komandas darbs – šīs komandas entuziasms ir vainagojies Latvijā nebijušā, tiešām efektīvā un krāsainā kanālā.

Kanāla koncepcija

360 TV ir sava veida kulminācija dažādiem Lattelecom projektiem – t.s. “Popup” televīzijām, kuras rodas kādu lielāku pasākumu laikā. Piemēram, 2013. gada dziesmu svētkos Lattelecom izveidoja īpašu, īslaicīgi dzīvojošu kanālu, kurš bija veltīts šai televīzijai. Kopumā Lattelecom jau ir strādājis pie vismaz septiņiem šādiem kanāliem. 360 TV ir pieejams latviešu valodā, un Lattelecom klienti var klausīties ārvalstīs radīto saturu oriģinālvalodā.

Lai gan dati par kanāla auditoriju ir zināmā mērā noslēpums, vismaz 25 skatītākajos kanālos 2016. gada jūnijā (pēc TNS datiem) 360 TV neietilpa. Tikpat noslēpumains par kanāla auditoriju ir Media 360 izpilddirektors Kaspars Ozoliņš intervijā “Neatkarīgajai”.

“Kanālam jau ir izveidojusies lojāla auditorija. Tas ļauj secināt, ka skatītājiem ir iepaticies šis unikālais piegājiens – katru dienu programmas saturu pielāgot konkrētai auditorijai,” viņš teica.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *