Ārējie cietie diski

Ārējie diski (external HDD) ar USB barošanu ir ērts veids, kā pārnest bildes, filmas vai ko citu no viena datora uz otru. Dateks interneta veikalā ir pieejams plašs piedāvājums ārējie cietiem diskiem. Izvēlies sev piemērotāko ārējo cieto disku jau Tagad!

Pirkt ārējo cieto disku:

Ārējie cietie diski

Cietais disks (HDD – Hard Disk Drive) ir magnētiska datu glabāšanas ierīce. Ārējie cietie diski parasti tiek pieslēgti, izmantojot paralēlo vai USB portu. Ārējie cietie diski ar USB barošanu ir ātrs un ērts veids, kā pārnest vai uzglabāt liela izmēra failus.

Ārējais cietais disks

Ārējais cietais disks ir ērts veids, kā palielināt sava datora atmiņas ietilpību, uzglabāt failus, pārnest liela apjoma failus utml. Ārējos cietos diskus var salīdzināt ar flash atmiņu, bet atšķirībā no flash atmiņas tiem ir daudz lielāka ietilpība un tai pat laikā tie ir maza izmēra. Bildes, mūziku, filmas un visi pārējo uz ārējo cieto disku varēs pārkopēt daudz ātrāk nekā to varēs izdarīt izmantojot flash atmiņu.

Ārējie cietie diski ir tie paši cietie diski, kas ievietoti smukā kastītē, kurus vienkārši iespējams pieslēgt izmantojot USB barošanu. Nav nepieciešamas nekādas zināšanas, jo tiem, kas prot ieslēgt datoru vai pievienot fotoaparātu, lai izņemtu bildes nevajadzētu būt problēmām pieslēgt arī ārējo cieto disku.

Ārējie cietie diski HDD

Interneta veikalā iespējams iegādāties ārējos cietos diskus hdd – 160, 200 GB, 250 GB, 320 GB, 500 GB, 640 GB, 750 GB, 1 TB, 1,5 TB, 2 TB, 3 TB, 4 TB, 8 TB, kas ļaus izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko ārējo cieto disku. GB ir gigabaiti un TB ir terabaiti un tieši tādi ārējie cietie diski pieejami dateks interneta veikalā, kas pazīstams datortehnikas interneta veikals Latvijā, jo preces ir par patīkami zemu cenu, kas ļauj nepārmaksāt iegādājoties ārējo cieto disku.

Pieejami balti, melni, sarkani un citu krāsu ārējie cietie diski ar USB barošanu, kas ļaus izvēlēties sev tīkamāko dizainu un krāsu. Dateks interneta veikalā atrodami ārējie cietie diski ar mūsdienīgu dizainu un kā jau minēju tie ir pieejami dažādās krāsās, lai pieskaņotos jebkura lietotāja gaumēm un vajadzībām.

Ārējo cieto disku ražotāji

Ārējie cietie diski pieejami no tādiem ražotājiem, kā A-Data, Aopen, Apacer, Asus, Buffalo, CaseLogic, Chieftec, Hama, Hewlett Packard, Hitachi, Inter-Tech, JouJye, Kworld, Lacie, Linksys, Logilink, MSI, Patriot, Prestigio, Raidsonic, Samsung, Silicon Power, Thermaltake, Toshiba, Transcend, TrekStor, ViewSonic, Western Digital un citiem pazīstamiem ražotājiem.

Interneta veikals piedāvā arī ārējo cieto disku piegādi. Ārējo cieto disku un citu preču piegādei tiek izmantoti Dateks interneta veikala kurjeri (tikai Rīgā) un DPD kurjerpasta pakalpojumi. Lai apskatītu ārējos cietos diskus, ko piedāvā Dateks – Klikšķini Šeit un izvēlies sev piemērotāko ārējo disku.

Ārējie cietie diski (external hdd) no Dateks ir laba izvēle!

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *