Ārējie cietie diski ar USB

Ārējie cietie diski, kas pazīstami, kā ārējie diski ir nopērkami interneta veikalā. Ārējie diski nopērkami no tādiem pazīstamiem ražotājiem, kā Apacer, Asus, Buffalo, CaseLogic, Chieftec, Hama, Hewlett Packard, Hitachi, Inter-Tech, Kworld, Lacie, Linksys, Logilink, MSI, Patriot, Prestigio, Raidsonic, Samsung, Seagate, Silicon Power, Thermaltake, Toshiba un tā tālāk. Liels piedāvājums un lieliskas cenas dod iespēju iegādāties sev piemērotāko ārējo cieto disku.

Ārējie cietie diski

Veikalā iespējams nopirkt  ārējos cietos diskus 160 GB, 200 GB, 250 GB, 320 GB, 500 GB, 640 GB, 750 GB, 1 TB un tā tālāk, kas ļaus izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko ārējo cieto disku. GB ir saīsinājums no gigabaiti un TB ir saīsinājums no terabaiti. Pats galvenais ir tas, kas ir pieejami visi pazīstamie ražotāji, kā piemēram, Apacer, Asus, Buffalo, CaseLogic, Chieftec, Hama, Hewlett Packard, Hitachi, Inter-Tech, Kworld, Lacie, Linksys, Logilink, MSI, Patriot, Prestigio, Raidsonic, Samsung, Seagate, Silicon Power, Thermaltake, Toshiba un vēl daudzi citi ražotāji, kas piedāvā savus ārējos cietos diskus iegādāties zemo cenu interneta veikalā.

Ārējie diski ir ērts veids, kā pārnest bildes, filmas vai ko citu no viena datora uz otru. Failus var vienkārši iekopēt un izkopēt, kā arī tos vienkārši var uzglabāt ārējos diskos. Tie darbojas tāpat, kā flash kartes, bet to galvenais plus pār flash kartēm ir ātrums, kādā iespējams uzlādēt failus, kā arī ietilpība, kura var būt pat 500 un vairāk gigabaiti. Tie ir viegli, maziņi un tos ērti pārnēsāt.

Palielini datora atmiņu

Ārējais cietais disks ir vienkāršs veids, kā palielināt sava datora atmiņas ietilpību, uzglabāt filmas, bildes un citus failus. Tas ir ērts veids, kā pārnest vai uzglabāt liela apjoma failus bez liekām problēmām. Nopērkot ārējo cieto disku ir pieejama arī piegāde. Ārējo cieto disku, kā arī citu preču piegāde tiek nodrošināta visā Latvijā.

Komentāri

Nav komentāri

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *