Ātrais kredīts Latvijā

Latvijā ātro kredītu (aizdevumu) var saņemt Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 75 gadiem ar labu kredītvēsturi un bez kavētiem kredīta maksājumiem citās iestādēs. Jums tikai vajadzīgs mobilais telefons un bankas konts, kādā no Latvijas bankām. Šis ir reklāmas raksts!

Ja mums rodas finansiālas grūtības, tad mēs varam aizņemties naudu no radiniekiem, draugiem, paziņām un citiem. Cits variants ir aizņemties no privātajiem aizdevējiem, kas izsniedz ātros kredītus internetā bez ķīlas un citām prasībām. Ātrais kredīts var būt laba alternatīva draugu, radinieku un paziņu aizdevumam, jo arī ātrais kredīts spēj piedāvāt izdevīgu ātro kredītu. Ļoti labs risinājums, ja nevēlaties aizņemties no draugiem, radiniekiem un paziņām ir ātrais kredīts bez maksas (tiek saukts par pirmo kredītu bez maksas), jo tas ir tāpat kā aizņemties no draugiem radiniekiem vai paziņām. Šim aizņēmumam attiecībā pret pirmajiem trim variantiem ir morālas priekšrocības – aizņemoties no radiniekiem un draugiem lielākas summas, attiecības vienmēr izmainīsies uz slikto pusi, lai cik atbildīgi jūs atdotu parādus. Arī privātais aizdevējs sniedz iespēju aizņemties bez papildus procentiem un komisijas maksām.

Pirmais kredīts bez maksas

Šis kredīts tiek izsniegts tikai jaunajiem klientiem (aizņemoties no izvēlētā aizdevēja pirmo reizi). Šis piedāvājums dod iespēju atmaksāt tikai tik daudz naudas (ātro kredītu), cik aizņēmāties. Pirmā kredīta summas tiek piedāvātas dažādas (parasti līdz Ls 50, Ls 100, Ls 150, Ls 200) uz atmaksas termiņiem līdz 30 vai 45 dienām. Jāpiebilst arī tas, ka lielākā daļa aizdevēju piedāvā pašam izvēlēties summu un atmaksas termiņu.

Kad aizņemties ātro kredītu internetā

Nepietiek naudas steidzami vajadzīgām precēm;

Vajadzīga nauda rēķinu apmaksai;

Šī ir pirmā reize, kad aizņematies ātro kredītu;

Šī ir piektā reize, kad aizņematies ātro kredītu;

Parāds (debets) bankā, kas radītu līgumsodu līdz algas dienai;

Tev noteikti nebija skaidrs, kāpēc tika pieminēta piektā reize, kad aizņemties ātro kredītu internetā. Ferratum aizdevējs izsniedz pirmo un piekto reizi bez maksas. Ja Jums vajag naudu un esat aizņēmies četras reizes no Ferratum aizdevēja, tad piektajā reizē Jūs varat saņemt kredītu bez maksas. Tas ir tas pats pirmais kredīts bez maksas, bet tiek izsniegts esošiem klientiem, tiek izsniegts Ferratum klientiem, kuri ir aizņēmušies četras reizes.

Komentāri (2)

privato prestatore

June 16th, 2012 at 3:15 pm    


Piedāvās aizņemties naudu privātām

henshew

June 25th, 2012 at 6:18 am    


Vai jums nepieciešama aizdevumus ar zemu procentu likmi? Vai jums ir atteikta aizdevumu bankā
jo jums nav nodrošinājumu vai ir slikta kredītu? Vai esat noguris no bankas
stress? Tad tu esi pareizajā vietā, sazinieties ar mums tagad

Pievieno komentāru

Vārds *

E-pasts *