Krāt vai aizņemties lielākam pirkumam

Esam pieraduši pie straujā dzīves ritma, visu vēlamies sasniegt un iegūt uzreiz, arī dažādas materiālas vērtības, tādēļ rodas jautājums,- kāpēc krāt, ja konkrētai precei vai pakalpojumam naudas līdzekļus var aizņemties?

Tas ietaupa garlaicīgi garo naudas krāšanas periodu un sev nepieciešamo jau varam lietot šodien. No vienas puses šāda pieeja patiešām ir pareiza, taču vajadzētu izvairīties no atkarības, kad kredīti kļūst par ikdienas ieradumu. Tāpēc rodas aktuāls jautājums kā tomēr labāk darīt, krāt vai aizņemties lielākam pirkumam?

Ko izvēlēties?

Kredīts

Lai saprastu kāds no šiem abiem variantiem Jums ir piemērotākais, katram pašam jāizanalizē savu radušos situāciju un jāizvērtē visas prioritātes. Kādi būs ieguvumi un kādi trūkumi vienā un otrā variantā, kā arī kādas būs neērtības vienā vai otrā variantā. Ja Jūs izlemjat par iespēju aizņemties, tad lielākais ieguvums, kad savu kāroto preci vai pakalpojumu Jūs varēsiet izmantot uzreiz, Jums nebūs jāgaida garais naudas līdzekļu krāšanas periods. Un tas ir ne vien ērti, bet gan arī finansiāli izdevīgi, jo mūsdienu ekonomiskajos apstākļos naudas vērtība neizbēgami krīt, tātad līdzvērtīga lieluma naudas summa šodien ir vērtīgāka, nekā tā būs nākotnē un tas ir  visnotaļ būtisks pluss. Taču līdz ar kredīta noformēšanu, jārēķinās ar zināmiem zaudējumiem. Noteikti jāsaprot, ka kredīts nebūs bezmaksas pakalpojums.

Izdevīgāk nekā aizdevums ar procentiem

Protams, ja Jums vajadzīgā naudas summa būs neliela un Jūs to varēsiet pilnā apmērā segt 30 dienu laikā pēc aizdevuma noformēšanas, ir iespēja aizņemties bezprocentu ātro kredītu, taču, ja Jums nepieciešami lielāki naudas līdzekļi un uz ilgāku laika periodu, bez procentu maksājuma neiztikt. Tātad, ja preci vai pakalpojumu iegādāsieties par saviem iekrājumiem, Jums būs par to jāsamaksā tikai tirgotāja norādītā cena, taču, ja to darīsiet ar aizņēmuma palīdzību, preces cena augs. Un atkal nonākam pie jautājuma, ko darīt, krāt, vai aizņemties lielākam pirkumam, jo iekrājot, Jūs nopērkat sev kāroto un nevienam neesat parādā, taču aizņemoties, pastāv risks, jo aizņemties ir vienkārši, viegli un ērti, taču aizņēmums būs jāatdod.

Posted in Noderīgi | Leave a comment

Kredīts internetā īstermiņa un ilgtermiņā, kā ērtāk!

1 kredīts bez procentiemKredīts internetā ir īsākais ceļš līdz naudai vai arī ātrākais, bet ne lētākais, līdzīgi, kā ar taksometru. Lai pieteiktos kredītam internetā ir nepieciešams vienkārši reģistrēties mājaslapā, nosūtīt pieteikumu aizpildot anketu un pusstundas laikā pēc lēmuma pieņemšanas klienta kontā tiks ieskaitīta nauda. Ātrie kredīti bez ķīlas ir laba izdevība klientiem, kuriem nav nekā vērtīga, ko varētu ieķīlāt. Jebkurš ātrais kredīts internetā tiek piedāvāts bez ķīlas, ja nē, tad tas nav ātrais kredīts un pat ne interneta kredīts.

Kredīts internetā neprasa nekādus dokumentus, nav vajadzīgas izziņas no darba vietas, tikai dažreiz pieprasa ziņas par ienākumiem (lielo prāvo summu gadījumā), bet tos neviens rūpīgi nepārbauda. Kredītam internetā nav vajadzīgi galvotāji, kā arī nav vajadzīga ķīla.

Klientam pietiek ar datoru, interneta pieslēgumu un atvērtu kontu jebkurā Latvijas bankā. Klients nosūta pieteikumu, aizpilda anketu. Process aizņem tikai pāris minūtes.

Reģistrācijas maksa, lai saņemtu kredītu internetā, nav liela, parasti tā ir simboliska summa (0.01 EUR), lai tikai pārbaudītu klienta konta esamību un aktivitāti.

Tu pats visu nosaki!

Tu vari pieteikties kredītam 200 eiro (piemērs) ar atmaksas termiņu 30 dienas. Tu vari izvēlēties sev vēlamo summu un atmaksas termiņu, piemēram, 90 Eur uz 30 dienām. Kredītu kalkulators, iespēja izvēlēties kredīta summu, kredīta atmaksas termiņu ļauj aizņemties tikai tādu summu, kāda nepieciešama.

Ātrais kredīts internetā ir pēdēja iespēja, pēdējais glābšanas līdzeklis, nevis ikdienas lieta. Pirms ātrā kredīta noformēšanas ir svarīgi apsvērt visus nosacījumus un apstākļus. Ātrais kredīts nav labākais veids naudas iegūšanai, un to ir svarīgi atcerēties ikvienam.

Posted in Noderīgi | Leave a comment

Ātrais kredīts ātrāk

Īpaši izdevīgs ātrais kredīts internetā no uzticama aizdevēja. Aizņemies ātro kredītu internetā un par to izmantošanu nemaksā, jo pirmais kredīts ir bez maksas. Tas viss bez jebkādiem knifiem, kā arī bez ķīlas un galvojuma. Ātrais kredīts bez maksas ir bez ķīlas un galvojuma. Aizņemoties, piemēram, 50 Eur uz 29 dienām, Tev pēc 29 dienām būs jāatmaksā tie paši 50 Eur. Aizņemoties, piemēram, 100 Eur uz 24 dienām, Tev pēc 24 dienām būs jāatmaksā tie paši 100 Eur. Aizņemoties, piemēram, 150 Eur uz 30 dienām, Tev pēc 30 dienām būs jāatmaksā tie paši 150 Eur. Šo kredītu arī sauc par pirmo kredītu bez maksas vai par kredītu bez procentiem. Īpaši izdevīgs kredīts no uzticama aizdevēja ir tas kredīts, kas noderēs arī Tev, ja plāno aizņemties īstermiņa kredītu bez ķīlas un galvojuma. Pagarināšana maksā par katru nākamo mēnesi.

Bezprocentu kredīts un tā nozīme

GPL, kalkulators

Bezprocentu kredīts ir veids, kā tikt pie nepieciešamajiem naudas līdzekļiem ātri, ērti un bez maksas. Tas iespējams, izmantojot ātro kredītu kompāniju piedāvājumus, kas saviem jaunajiem klientiem piedāvā aizņemties bez maksas – bez aizdevuma procentiem vai citiem komisijas maksājumiem.

Par vieniem populārākajiem interneta kredītu aizdevējiem uzskatāmi SMS Credit, Bino, Credit 24, Credit ONs, ZUZ un Via SMS, kas pirmos kredītus piedāvā aizņemties ar 0 procentu likmi.  Daudziem varētu šķist, ka vārds bezprocentu vai bezmaksas ir kāds apslēpts triks vai krāpšana, taču tā nav, jo šis piedāvājums paredzēts jaunizveidoto attiecību nostiprināšanai starp aizdevēju un jauno klientu. Šādā veidā aizdevējs demonstrē savstarpēju uzticēšanos un vēlmi sadarboties ilgtermiņā.

Lūdzam aizņemties atbildīgi un izvērtēt savas spējas atmaksāt kredītu internetā bez ķīlas un galvojuma, jo kredīts ir tāda lieta, kas prasa atbildību. Šīs ir izdevīgs ātrais kredīts bez maksas, kas tiek saukts arī par interneta kredītu bez maksas.

Posted in Noderīgi | Leave a comment

Saņem ātro kredītu bez ķīlas prasības

Aizdevums, naudaVai Jūs esat saskārušies ar ārkārtas situāciju un Jums ir nepieciešami daži simti eiro vai vairāk skaidrā naudā tieši tagad? Vai Jums nav citas iespējas, ko izmantot, piemēram, aizņemšanās no ģimenes locekļiem vai draugiem, lai iegūtu naudu un Jums ir ļoti nepieciešams atrast vienkāršu kredītu? Ir daudzi veidi, kā iegūt naudu, kas Jums ir nepieciešama un Jums nav pat jāiziet no mājām. Tas ir ļoti viegli un šeit ir tas, kas Jums ir jāzina par ātrajiem kredītiem internetā bez ķīlas.

Saņem ātro kredītu jau pēc pāris minūtēm. Ātrais kredīts internetā bez ķīlas un galvojuma, kā arī pirmajā reizē bez maksas tiks pārskaitīts uz Jūsu bankas kontu. Reģistrācijas laikā norādi savu bankas kontu, bet ne kaimiņa vai sava drauga, jo ir svarīgi, lai Tu norādītu savu bankas kontu. Pēc kredīta pieteikuma jau pēc neilga laika uz tavu bankas kontu tiks pārskaitīts ātrais kredīts. Tu naudu saņemsi jau pēc 15 minūtēm vai pat ātrāk, jo tas ir aptuvenais laiks, kādā tiek saņemti ātrie kredīti no uzticama aizdevēja. Tas ir ļoti, ļoti ātrs kredīts, ja salīdzina ar gadījumiem, kad kredītu kompānijas kredītu izsniedz pat līdz 3 dienām.

Pirmais bezprocentu un bez komisijas kredīts var kļūt par maksas – ja nespējot to atdot, cilvēks sāk pagarināt atdošanas termiņu un bezmaksas opcija kļūst par maksas.

Kā atmaksāt ātro kredītu

Ja jutīsi, ka nespēsi atmaksāt kredītu ātro noteiktajā laikā, tad Tev būs iespēja atlikt kredīta ātrā atmaksas termiņu. Tas nozīmē, ka Tev tiek dota iespēja pagarināt kredīta atmaksas termiņu. To var izdarīt neierobežotu reižu skaitu un pats galvenais nedrīkst pārkāpt līguma nosacījumus. Atceries un neaizmirsti, ka tas ir par maksu. Par velti ir tikai pirmais kredīts bez maksas. Un par velti, ja runa iet par procentiem. Nauda jāatdod!

Ātros kredītus piedāvā uzņēmumi

  • SMS Credit – pirmais kredīts bez maksas par procentiem;
  • Kimbi – pirmais kredīts bez maksas par procentiem;
  • Ondo – pirmais kredīts bez maksas par procentiem;
  • Banknote – pirmais kredīts bez maksas par procentiem;
  • Credit ON – pirmais kredīts bez maksas par procentiem;
  • Lat Credit – pirmais kredīts bez maksas par procentiem;
  • Bino – pirmais kredīts bez maksas par procentiem;
  • ViaSMS – pirmais kredīts bez maksas par procentiem;
  • SohoCredit – pirmais kredīts bez maksas par procentiem;
  • Un ne tikai.

Pirms aizņemties internetā, noderīgi būs salīdzināt ātro kredītu aizdevēju piedāvājumus un, protams, salīdzinot tos, jāņem vērā vai tiek piedāvāta iespēja pirmo reizi aizņemties bez maksas Tev, vai pieejams bezprocentu kredīts. Rūpīgi izvēloties piemērotāko aizdevēju, tas noteikti atmaksāsies ilgtermiņā.

Posted in Noderīgi | Leave a comment

Saņemt pirmo kredītu bez maksas

KredītsIespēja saņemt pirmo kredītu bez maksas ir lieliska iespēja ne tikai tikt pie nepieciešamās naudas summas pēc tam nepārmaksājot ne centa, bet arī iepazīties ar citām šī pakalpojuma iespējām. Bezmaksas kredīts nozīmē to, ka aizdevumam netiek piemērotas nekādas papildus izmaksas – jāatdod būs tieši tik, cik aizņēmies.

SMS credit, Bino, Ferratum, Lat credit, Soho Credit, Credit ON īpašais piedāvājums jaunajiem klientiem.

Kredītam var pieteikties Latvijas Republikas iedzīvotāji vecumā no 20 līdz 75 gadiem, kuriem nav kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu līgumsaistību. Būtiski, ka SMS kredīts ir pieejams arī ārpus banku ierastā darba laika – vēlu darba dienu vakaros un brīvdienās.

1 kredīts bez procentiem

Mēs visi zinām, ka ātrie kredīti un sms kredīti ir pieejami visu gadu, t.sk. brīvdienās. Absolūti lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju aizņemas līdz 500 Eur, taču tajā pašā laikā ātrie kredīti piedāvā daudz vairāk. Mazāk kā vienas dienas laikā iespējams aizņemties līdz pat 5000 Eur bez ķīlas un galvotāja.

Noteikti būtu svarīgi izvērtēt nekavējoties, kura no daudzajām firmām piedāvā izdevīgāko procentu likmi.

Posted in Noderīgi | Tagged , , , , , | Leave a comment

Pirmais kredīts bez maksas 2018

Pirmais kredīts bez maksas 2018. gadā nav, bet ir bez procentu maksas. Tāpat ir nākušas klāt kredītlīnijas be procentu maksas, kā arī atsevišķi patēriņa kredīti. Jaunums!

Ātrajam kredītam atmaksas periods būs īsāks, patēriņa kredītam atmaksas termiņš iespējams garākā laika periodā, atkarībā no aizņēmuma summas un Jūsu ikmēneša ienākumiem, līdz pat sešiem gadiem. Un tomēr, kādēļ tas ir tik nopietni, kad finansiālā atbildība iestājas ar pirmo kredītu? Ja Jūs neapzināsieties to un izturēsieties vieglprātīgi pret savām kredīta saistībām, jūs varat sabojāt savu kredīta vēsturi, kas ilgtermiņā var liegt Jums jebkādas iespējas saņemt citu aizdevumu. Ja Jums radusies kāda neparedzēta situācija, kad finansiālu apsvērumu dēļ nāksies kavēt jūsu kredīta ikmēneša maksājumu, tas Jūs neatbrīvo no finansiālas atbildības, tādēļ noteikti savlaicīgi sazinieties ar savu kreditoru un izklāstiet radušos problēmu, jo jebkurš veselīgi domājošs kreditors saprot, kad ir ieguldījis savus naudas līdzekļus, tādēļ noteikti vēlēsies turpināt sadarbību ar jums un piedāvās abpusēji izdevīgi risināt radušos situāciju. Visticamāk tās būs kredīta brīvdienu vai atliktā maksājuma piedāvājums. Galvenais finansiālo atbildību, kura Jums iestājās ar pirmo kredītu, neuztvert par mazsvarīgu.

Posted in Noderīgi | Tagged , | Leave a comment

Kredīts lielākiem pirkumiem

Iekrāt vai aizņemties?

Kredīts

Noformējot aizdevumu, pat, ja Jums ir visgodprātīgākie mērķi un vēlmes, var rasties iepriekš nekādi neprognozējami apstākļi, kad Jums rodas nopietnas problēmas šo aizdevumu atdot. Līdz ar to Jūs varat nonākt līdz soda naudas maksājumiem par kavētiem ikmēneša kredīta maksājumiem, kas vēl vairāk sadārdzina Jūsu pirkumu.

Naudas iekrāšanas priekšrocības

Savukārt naudas krāšanas lielākās priekšrocības ir finansiāla stabilitāte un Jūsu neatkarība, jo naudu Jūs varat krāt sev piemērotā tempā, ja rodas kādi apstākļi, kuru dēļ Jums naudas krāšana uz laiku jāpārtrauc, tas Jums nesagādās nekādas papildus problēmas un stresu par neizpildītām kredīta saistībām. Grūtākais pašam krājot naudu, jābūt ļoti mērķtiecīgam, lai Jūs sakrātu nepieciešamos naudas līdzekļus. Jābūt pietiekoši stingram raksturā, lai atturētos no nevajadzīgiem pirkumiem. Jāņem gan arī vērā, ja Jūsu iespēja sakrāt nepieciešamo naudas summu lielākam pirkumam būs ilgstoša, tad inflācijas dēļ Jūsu iekrājumu vērtība būs būtiski samazinājusies, tādēļ vajadzētu nopietni izvērtēt savas iespējas, jo varbūt tiešām mēģināt krāt vai aizņemties lielākam pirkumam, tomēr jālemj par labu kredīta saistībām. Iespējams, ka šis nav interesanti, jo cilvēki vairāk meklē, kur dabūt naudu, bet šis varētu būt pamācoši, kas ir svarīgi, lai būtu spoža nākotne. Protams, arī psiholoģiski, ja preci vai pakalpojumu Jūs saņemsiet uzreiz, tad Jums būs emocionāls pacēlums, pazudīs dzīves rutīna un nogurums, kā arī Jums būs lielāks darba potenciāls, kas nozīmē iespēju palielināt savus ienākumus. Ar dzīvi apmierināts cilvēks vienmēr būs darba spējīgāks, kā emocionāli sašļucis.

Kopsavilkums, rezumē un nobeigums

Līdz ar to, rezumējot visu iepriekš sacīto, krāt vai aizņemties lielākam pirkumam, katram variantam ir savi plusi un mīnusi un, izrietot no jūsu personīgās situācijas, gan plusi var pārvērsties par mīnusiem, gan otrādi,- mīnusi par plusiem. Svarīgākais tomēr būs pašam ar vēsu prātu izsvērt visus savus personīgos “par” un “pret” un pieņemt lēmumu.

Posted in Noderīgi | Tagged , , , | Leave a comment

Ko darīt, ja nespējat atmaksāt ātrā kredīta aizdevumu?

Katram aizdevējam ir sava klientu politika, kas ne vienmēr var atbilst tam, ko klients sagaida no sava aizdevēja. Tāpat diezgan bieži ir tā, ka nākas nožēlot pārsteidzīgu lēmumu piekrist kāda konkrēta aizdevēja piedāvājumam, jo mārketings šim kreditoram var būt patiešām pārliecinošs. Tagad saprotat, kad nespējat atmaksāt ātro kredītu.

Ko darīt, ja nespējat atmaksāt ātrā kredīta aizdevumu un neesat no kreditora saņēmis vēlamos, varbūt pat solītos kredīta nosacījumus. Tajā brīdī, kad pieprasījāt ātrā kredīta aizdevumu pat nenojautāt, ka kreditors, ar kuru sadarbosieties nemaz nepiedāvā Jums izdevīgi draudzīgus līguma nosacījumus. Varbūt formējot kredītu jums bija ļoti ierobežots laiks, nepieciešams ļoti ātri iegūt papildus naudas līdzekļus, līdz ar to nebija laika un iespēju izskatīt ātro kredītu sektora piedāvājumus un izvērtēt kurš Jūsu finansiālajā situācijā ir piemērotākais. Tagad saskaraties ar to, ka jums ir diezgan augsti ikmēneša procentu maksājumi, līdz ar to kredīta kopējā ikmēneša atmaksas summa ir tik liela, ka sagādā jums grūtības to atmaksāt.

Varbūt tas ir brīdis, kad vajadzētu izskatīt citus ātrā kredīta piedāvātājus, to līguma nosacījumus un draudzīgumu. Ja neapmierina esošais kreditors, vienmēr pastāv iespēja pārcelt savas kredīta saistības pie cita kreditora. Var izveidoties arī situācija, kad Jums apmierina sadarbība ar savu kreditoru, Jūsu kredīta maksājums ir pietiekami draudzīgs, taču dažādu sadzīvē neprognozējamu situāciju rezultātā, Jūs nespējat atmaksāt ātrā kredīta aizdevumu. Varam arī ieteikt ātro kredītu alternatīvas, kas arī piedāvā ātru un ērtu aizņemšanos. Tas var būt sava vai kāda ģimenes locekļa pēkšņa saslimšana, kam seko darba nespēja, ārstēšanās un medikamentu izdevumi, varbūt darba zaudēšana, vai darba apjoma samazināšana, līdz ar to atalgojuma samazināšanās. Jebkurā gadījumā esat nonācis līdz situācijai, kad nespējat atmaksāt ātrā kredīta aizdevumu. Šajā situācijā gan ir svarīgi ir spēt saprast, vai problēmas ar kredīta atmaksu ir īslaicīgas, vai tās ir jau pastāvīgas.

Posted in Noderīgi | Leave a comment

Kredīts bankā vai internetā?

Ne banku sektora aizdevēji salīdzinoši īsā laikā paplašinājuši savu darbību un šobrīd piedāvā kredīta ņēmējiem ne tikai pakalpojumus “ātrais kredīts” vai “sms kredīts”, kā tas bija ne banku kreditoru darbības sākumā, bet arī patēriņa kredītus un kredītlīnijas, kas līdzinās banku piedāvātajiem aizdevumiem.

Kredīts internetā ir ļoti pateicīgs veids kā noformēt kredītu, maksimāli ekonomējot savu laiku un nemainot savu ierasto dienas ritmu. Lai noformētu kredītu internetā vajadzīgas tikai trīs lietas, kuras mūsdienās pieder praktiski katram,- dators ar internetu un telefons reģistrācijas apstiprināšanai. Kredīta pieprasījuma noformēšana internetā prasīs vien aptuveni piecas minūtes Jūsu laika. Kad pieprasījums elektroniski nosūtīts kreditoram, kreditors rūpīgi pārbaudīs Jūsu sniegto informāciju.

Banku sektorā Jums jāiesniedz fiziski izziņas, ne banku sektorā Jūsu iesniegtās informācijas patiesību pārbauda elektroniski, pie vajadzības, telefoniski zvanot uz Jūsu darba vietu. neskatoties vai kredītu formējat bankā vai internetā, Jūsu kredīta vēsture noteikti tiks pārbaudīta. Arī Jūsu darba vieta un ienākumi tiks izkontrolēti, jo ne tikai Jūs vēlaties sev droši un uzticamu sadarbības partneri, arī kreditors vēlas būt pārliecināts par savu naudas līdzekļu ieguldīšanu.

Mūsdienās ne banku, ne interneta kredītu aizdevēji neizsniegs kredītu, ja Jums ir negatīva kredīta vēsture. Tas jau vien ir ievērības cienīgs fakts, kad aizņemties vajag atbildīgi, kā arī visus savus rēķinus jāatmaksā tekoši un savlaicīgi, lai Jūsu kredīta vēsture būtu pozitīva un nedz banku kreditori, nedz ne banku kreditori Jums neatteiktu kredīta piešķiršanu. Ja aizdevumu formēsiet internetā, mērķi, kuram aizdevums nepieciešams nav jāskaidro, turpretī, ja aizdevumu formēsiet bankā, noteikti bankas kreditors Jums prasīs mērķi, kuram naudas līdzekļi nepieciešami. Un arī aizņemoties šo jauno kredītu, jāatceras, kad arī šī saistību neizpilde var negatīvi ietekmēt Jūsu turpmāko kredīta vēsturi. Tātad kredīts bankā vai internetā, jāizlemj Jums, tomēr ņemot vērā mūsu straujo un dinamisko dzīves ritmu, gados jaunākiem cilvēkiem noteikti ērtāk būs noformēt kredītu internetā, taču gados vecākiem, kuriem pat varbūt nav interneta iespējas, kredītu noformēt vēršoties pie bankas kreditora.

Posted in Noderīgi | Tagged , , | Leave a comment

Kuru aizdevumu izvēlēties?

Tas ir atkarīgs no Jums pašiem.

Galvenais ir zināt to, kas varētu būt piemērotāks, jo cilvēkiem, kuri nespēj atmaksāt ātrā kredīta aizdevumu uzreiz, var būt piemērotāks kredītlīnijas aizdevums. Tas ir ļoti elastīgs aizdevuma veids, kas ļauj Jums tikt pie naudas tad, kad tas nepieciešams. Pat ja jau izmantojat kredītlīnijas pakalpojumu, Jūs tāpat varat aizņemties atkārtoti. Tādā veidā ir iespēja aizņemties naudu atkal un atkal, jo vienīgais noteikums ir tāds, ka nedrīkst būt pārsniegts kredītlimits. Tas ir Jūsu individuālais kredīta limits, kas tiek uzstādīts katram kredītlīnijas pakalpojuma klientam. Tas nozīmē, ka tad kad kredītlimits ir sasniegts, atkārtoti ātrā kredīta aizdevumu nevarēs saņemt. Tādā veidā kredītu kompānijas pasargā sevi no bezatbildīgu kredītu ņēmējiem.

Ātrais kredīts ir paredzēts priekš steidzamām situācijām. Tad, kad nauda nepieciešama visvairāk, Jums ir iespēja to dabūt. Aizņemoties atkārtoti ir svarīgi izvēlēties kredītu, kas būs ar pēc iespējas zemākiem aizdevuma procentiem. Tiek uzskatīt, ka pat izdevīgāk ir vienkārši reģistrēties pie kāda cita ātrā kredīta aizdevēja, kas piedāvā saņemt pirmo aizdevumu bezmaksas. Tādā veidā Jums jau atkal būs iespēja tikt pie kredīta bez aizdevuma procentiem. Ja laicīgi neizdodas atmaksāt ātrā kredīta aizdevumu, tad pastāv iespēja atlikt atmaksas termiņu. Šādās situācijās Jums būtu jāpagarina aizdevuma atmaksas termiņš uz laika posmu, kāds Jums ir nepieciešams, lai varētu atmaksāt visu aizdevumu. Ļoti svarīgi ir aizņemties ātro kredītu atbildīgi. Piemēram, ja Jūsu ienākumi mēnesī ir apmēram EUR 500, tad būtu prātīgi aizņemties ātro kredītu, kas nepārsniedz 50% no Jūsu ikmēneša ienākumiem. Tādā veidā Jums būs iespēja atmaksāt aizdevumu bez grūtībām. Pastāv iespēja, ka Jums var rasties sarežģījumi ar visu aizdevuma summas atmaksu, tad vienkārši pagariniet aizdevuma atmaksas laika posmu. Gudri aizņemas tie kredītu ņēmēji, kuri izvēlās apmēram 25-33% aizdevuma summu attiecībā pret savu algu. Tas ļauj vienkārši izdzīvot nākamo mēnesi un nespiež Jūs būtiski mainīt savus ikdienas ieradumus. Ātrā kredīta aizdevumi ir salīdzinoši dārgi, tāpēc ir svarīgi rūpīgi izvērtēt savu nepieciešamību pēc aizdevuma. Dažreiz ir iespēja arī iztikt bez kredīta, tāpēc nesteidzieties ar izvēles veikšanu un aizņemieties atbildīgi.

Posted in Noderīgi | Tagged | Leave a comment