12 mēnešu kredīts (atmaksai)

Ar terminu ātrais kredīts internetā, esam pieraduši saprast kredītu par nelielu summu uz laiku līdz 30 dienām. Tā tas ir parasti, bet ir arī aizdevēji kuri piedāvā šādus aizdevumus uz ilgāku laiku un arī lielākām summām. Šie aizdevumi, parasti, ir no 300 eiro līdz pat 1500 eiro. atmaksas termiņi var būt no 3 mēnešiem līdz pat 24 mēnešiem.

GPL

Šāds kredītu veids ir sajaukums starp ātro kredītu un patēriņa kredītu. Jūs varat iegūt lielāku summu ar ilgāku atmaksas termiņu, ļoti īsā laikā. Šādus kredītus piedāvā vairāki Latvijas aizdevēji:

  • Vivus.lv
  • Opencredit.lv
  • Finanza.lv
  • Atrais.lv

Šie ir daži aizdevēji, kas piedāvā šādus aizdevumus. Katra uzņēmuma piedāvājumi atšķiras, bet savā būtībā tie ir ļoti līdzīgi. Tie piedāvā iespēju saņemt lielāku summu, bet to izdarīt ātrākā laikā kā tas būtu bankās vai citos uzņēmumos. Tā ir lielākā atšķirība, jo attiecīgās situācijās līdzekļi ir nepieciešami ļoti steidzīgi.

Šādu kredītu izsniegšana var būt ļoti atšķirīga no klienta pie klienta. Tos var izsniegt balstoties uz katru situāciju atsevišķi. Pieteikumi tiek izskatīti ļoti ātri, bet tajā pašā laikā individuāli. Ņemot vērā jūsu ienākumus, kredītu vēsturi, iespējas un citus faktorus kurus izmanto aizdevēji savu lēmumu pieņemšanai, var tikta koriģēta jūsu aizdevuma summa un termiņš. Ja aizdevējs uzskata, ka jūsu maksātspēja nav atbilstoša jūsu vēlamās summas atmaksai, tad jūsu kredītlimits var tikt samazināts. Šādā gadījuma jūs varat paņemt tikai šādu summu.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.