7 iemesli, kāpēc aizņemties ātro kredītu

Ātrais kredīts ir īstermiņa aizdevums, kuru vislabāk izmantot situācijās, kad līdz algai ir pavisam nedaudz, bet gribas dzīvot. Ātrie kredīti palīdz gan trūkumcietējiem, gan cilvēkiem ārkārtas situācijās. Ja salūzusi mašīna, jāapmaksā rēķins vai slimnīcas izdevumi, ātrais kredīts var būt lielisks risinājums. Šajā rakstā apskatīsim to, kāpēc ātrais kredīts var būt izdevīgākais aizdevums tieši jums.

1. Pirmais aizdevums bez maksas

Liela daļa aizdevēju Latvijā pirmo aizdevumu piešķir bez maksas. Tā ir izplatīta prakse, kas pievilina jaunus klientus. Bez tam, kad esat pirmo reizi aizņēmies bez maksas, ātro kredītu varat noformēt arī pie citām kompānijām. Fakts, ka pirmais aizdevums ir bez procentiem, padara ātro kredītu sevišķi izdevīgu, piemēram, rēķinu nomaksai vai citiem izdevumiem, kurus neapmaksājot riskējat zaudēt naudu.

2. Zibenīga noformēšana un naudas pārskaitīšana

Kredītdevēji piedāvā kredītu saņemt 5-15 minūšu laikā. Šis cipars gan ir atkarīgs no tā, uz kādu un no kādas bankas līdzekļus pārskaita, taču, ja jums viss ar kredītvēsturi ir kārtībā, visdrīzāk tā tiks pārskaitīta līdz stundas laikā. Vismaz darbadienās.

3. Bieži tiek ignorēta slikta kredītvēsture

Pirms aizņematies ātro kredītu, noteikti izpētiet to, vai jūsu kredītvēsturi ņem vērā, izsniedzot aizdevumu. Lai nereklamētu nevienu konkrētu kredītdevēju, rakstā neminēsim, kuras firmas izsniedz kredītu ar sliktu kredītvēsturi – pietiks tikai ar to, ka tādi ir, un tādus var atrast.

4. Kredītu var noformēt bez dokumentiem

Lai noformētu ātro kredītu, ir vajadzīgs tikai bankas konts ar internetbanku, kā arī mobilais tālrunis, no kura nosūtīt apstiprinājuma īsziņu. Pretstatā banku izsniegtajiem kredītiem, ātro kredītu var noformēt pāris minūšu laikā, un nav nepieciešama ne izziņa no darba, ne ķīla, ne citas lietas, ko prasa bankās.

5. Brīvi pieejams ar nedaudziem ierobežojumiem

Ātro jeb SMS kredītu var saņemt iedzīvotāji no 18 – dažreiz 19 vai 21 – gada vecuma līdz 70 (dažreiz 75) gadu vecumam. Kā jau minējām, nav nepieciešami ar aizdevumiem asociētie dokumenti vai ķīlas. Daži kredītdevēji pārbauda kredītvēsturi, bet daži nē.

6. Viegli pagarināt apmaksas termiņu

Atkarībā no tā, kur aizņemies, tu vari kredīta apmaksas termiņu pagarināt, par to samaksājot nelielu summu. Citi aizdevēji tā darīt neļauj. Bez termiņa palielināšanas, daži kredītdevēji piedāvā aizņēmuma summu palielināt.

7. Pārskatāmi, caurspīdīgi aizdevumi

Aizņemties ātro kredītu ir viegli, un tikpat viegli ir to kontrolēt! Lielāko kredītdevēju mājaslapās, kad esi reģistrējies, ir pieejams lietotāja konts, kurā ērti pārskatīt tekošos aizdevumus – apmaksāt kredītu vari no aizdevēja mājas lapas!

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.