Aizdevums dažādiem mērķiem

Aizdevums dažādiem mērķiem – izdevīgiem pirkumiem, neplānotiem maksājumiem, ceļojumam, mājas vai dzīvokļa remontam un citām lietām. Ja Tavu vajadzību īstenošanai pietiek ar 300 Eur, tad zini, ka pirmais aizdevums līdz 300 Eur ir bez maksas. Tas ir bez ķīlas un galvojuma – Tev nebūs jāatskaitās, kam ir domāts šis aizdevums. Aizdevumam piesakies ar interneta starpniecību un saņem to jau pēc 10 līdz 20 minūtēm.

Tev vajag reģistrēties, izvēlēties aizdevuma summu un atmaksas termiņu, apstiprināt lietotāja profilu un gaidīt aizdevuma summu savā bankas kontā, kuru norādīji reģistrācijas brīdī. Tev ir iespēja tikt pie nelielas naudas summas jau pirmajā reizē līdz 300 Eur, bet ja būs nepieciešams, tad otrajā reizē un turpmāk līdz 425 Eur.

Kas var saņemt ātro aizdevumu

Tev pat nav jābūt Latvijas pilsonim, lai pieteiktos aizdevumam, jo aizdevumu var saņemt Latvijas patstāvīgi iedzīvotāji. Tavs vecums nav mazāks par 18 gadiem un nav lielāks par 75 gadiem, tad vari droši pieteikties aizdevumam. Un protams jāatgādina par parādnieku reģistriem, kavētiem maksājumiem un tamlīdzīgām lietām, kuras ne īpaši patīk aizdevējiem.

Bankas konts

Labākais konts ir Swedbankā, SEB bankā, Citadele bankā, Nordea bankā, DNB Nord bankā vai Norvik Bankā, jo caur šīm lieliskajām bankām Tu savu aizdevumu varēsi saņemt ļoti, ļoti ātri. Ja Tavs bankas konts ir citā bankā, tad pārskaitījums var nonākt Tavā bankas kontā pat pēc vairākām stundām.

Ātrais aizdevums internetā tiek atteikts, ja

 •     Tu esi parādnieku reģistros
 •     vēl neesi atmaksājis savu iepriekšējo aizdevumu
 •     reģistrējoties esi norādījis kļūdainus datus par sevi
 •     Nepietiek gadiņi vai esi par vecu, lai saņemtu kredītu
 •     Nav pagājušas 7 dienas kopš atmaksāji iepriekšējo aizdevumu

Ievēro visus noteikumus, veic visus maksājumus laikā un aizņemies atbildīgi, tad nebūs problēmu aizņemoties kredītu ar īpaši izdevīgiem noteikumiem arī turpmāk. Ātrais aizdevums internetā bez ķīlas ir īstermiņa risinājums – ātri saņemsi un ātri būs jāatdod!

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , . Bookmark the permalink.

3 Responses to Aizdevums dažādiem mērķiem

 1. Chris says:

  Suoperir thinking demonstrated above. Thanks!

 2. Jana says:

  Ko mēs bez Jums darītu 🙂 Jau kuro reizi izlīdzat – Paldiesiņš =]

 3. admin says:

  Ņem par labu =)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.