Aizdevums no Credit24

Credit24 MCB Finance LatviaCredit24 ir ātro aizdevumu uzņēmums (īstajā vārdā – SIA “MCB Finance Latvia”), kas dibināts tālajā 2007. gadā. Uzņēmums pieder Lielbritānijas kompānijai MCB Finance Group PLC, kas ir apgrozībā Londonas akciju tirgū. Uzņēmums aktīvi darbojas arī kaimiņvalstīs – Lietuvā, Igaunijā un Somijā. Šajā rakstā apskatīsim Credit24 piedāvātos īstermiņa aizdevumus, kā arī to, kas jāzina katram, kas aizņemas pie šī kredītdevēja.

Kādus aizdevumus piedāvā Credit24

Credit24 piedāvā īstermiņa aizdevumus termiņā līdz pat diviem gadiem un summā no 50 līdz 3000 eiro. Kredīta likmes ir mainīgas, un tās var redzēt aizdevumu tabulā Credit24.lv mājaslapā, bet kopumā tās vai nu neatšķiras vai ir nedaudz labākas, nekā pie citiem kredītdevējiem.

Pieteikties kredītam iespējams gan “Latvijas Pasta” nodaļās, gan tajos “Maxima” veikalu tīklos, pie kuriem ir redzami divi vai trīs “X” burti. Protams, pieteikties kredītam varat arī uzņēmuma mājaslapā.

Kas var aizņemties pie Credit24

Credit24 var aizņemties jebkurš LR iedzīvotājs vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Aizņemoties tiek pārbaudīta gan jūsu maksātspēja, gan kredītvēsture. Protams, lai aizņemtos, nepieciešams arī bankas konts, e-pasts un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Ar sliktu kredītvēsturi kredītu neizsniedz – te jums būs nepieciešams vai nu kredīts ar ķīlu, vai auto kredīts.

Kāpēc aizņemties pie Credit24

Credit24 ir viens no populārākajiem ātro kredītu devējiem Latvijā. Turklāt, Credit24 pielieto arī t.s. “Labās prakses kodeksu”, kas nozīmē, ka attieksme un rīcība pret klientiem ir stingri reglamentēta, kā arī ir stingri noteikts, kādiem klientiem drīkst vai nedrīkst izsniegt ātros kredītus.

Interesanti arī tas, ka Credit24 ir saņēmis labsserviss.lv uzslavu kā labākais “Citu kreditēšanas pakalpojumu” servisa nodrošinātājs. Tas nozīmē, ka uzņēmumam esošie klienti ļoti uzticas, kā arī ir pat gatavi par šo kredītdevēju nobalstot kādā akcijā – kas pats par sevi ir apbrīnojams rādītājs šai nozarei.

Jau tika minēts, ka kredītu no Credit24 var saņemt jebkurš LR iedzīvotājs no 18 gadu vecuma, kas ir izdevīgi, piemēram, strādājošiem studentiem vai ikvienam, kam ir darbs vai regulāri ienākumi.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , . Bookmark the permalink.

1 Response to Aizdevums no Credit24

  1. Marcia Rizky says:

    can the credit be used for motorbike credit?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.