Ātrais aizdevums no 19 gadiem

Aizdevums internetā no 19 gadiem bez ķīlas un galvojuma. Izvēlies aizdevuma summu,  atmaksas termiņu un saņem aizdevumu internetā no 19 gadiem uz norādīto bankas kontu. Ja nepieciešams, tad pagarini aizdevuma atmaksas termiņu. Ātrais aizdevums no 19 gadiem tiks pārskaitīts uz Jūsu bankas kontu pāris minūtēs bez procentiem, bez komisijas maksas, bez darba vietas, bez pastāvīgiem ienākumiem.

Saņemt aizdevumu no 19 gadiem

 Ātrais aizdevums no 19 gadiem

Aizdevuma termiņu iespējams pagarināt, ja Jūs veicat pagarināšanas komisijas maksājumu. Arī pirmais aizdevums no 19 gadiem bez maksas ir viegli pagarināms. Pagarini aizdevumu internetā tik reizes, cik nepieciešams. To var izdarīt neierobežotu reižu skaitu, bet ir viens nosacījums – ja netiek pārkāpti līguma nosacījumi.

Aizdevums no 19 gadiem bez maksas

Ātrais aizdevums internetā bez ķīlas un galvojumi ir labs risinājums, ja vajag saņemt naudu ātri un bez liekām prasībām. Lai pieteiktos aizdevumam ir jāreģistrējas, bet reģistrētiem lietotājiem jāielogojas savā lietotāja profilā. Pirmajā reizē Tev tiks izsniegts kredīts bez procentiem jeb kredīts bez maksas – atmaksā tikai tik daudz naudas, cik aizņēmies. Tas nozīmē, ka aizņemoties aizdevumu internetā bez ķīlas un galvojuma, piemēram, 97 Eur uz 25 dienām, tad pēc 25 dienām, Tev būs jāatmaksā naudas summa 97 Eur, kas ir tik daudz, cik aizdevējs Tev izsniedza. Ja aizņemsies, piemēram, 35 Eur uz 24 dienām, tad pēc 24 dienām, Tev būs jāatmaksā naudas summa 35 Eur.

Atliec aizdevuma atmaksu

Abos gadījumos ir iespējams izmantot papildpakalpojumu „atlikt aizdevuma atmaksu”, tad tiks atlikta pamata summas atmaksa uz izvēlēto laiku. Ja nepieciešams, tad pirms aizdevuma rēķina saņemšanas aizņēmējs var pagarināt kredīta atmaksas termiņu. Pagarini aizdevumu internetā tik reizes, cik nepieciešams. To var izdarīt neierobežotu reižu skaitu. Pagarinot aizdevumu Jums ir pienākums norādīt, ka maksājuma mērķis ir „rēķina Nr. (norādīt rēķina numuru) termiņa pagarinājums”. Pagarināšanu jāveic laicīgi pirms rēķina saņemšanas. Izvēlies sev piemērotāko pagarināšanas termiņu. Aizdevējs Jums nosūtīs paziņojumu īsziņas (SMS) veidā uz Jūsu reģistrācijas brīdī norādīto Aizņēmēja mobilo sakaru operatora piešķirtā pieslēguma numuru vai izvietojot paziņojumu par aizdevuma termiņa pagarināšanu vai pagarināšanas atteikumu Jūsu lietotāja kontā. Aizdevējs ir tiesīgs atteikt pagarināšanu, kā arī aizdevējam nav pienākums pamatot tā atteikumu veikt pagarināšanu.

Aizņemies aizdevumu atbildīgi

 Aizdevums no 19 gadiem

Aizņemies atbildīgi! Aizņēmējs apņemas savlaicīgi atmaksāt aizdevējam kredītu no 19 gadiem un samaksāt aizdevuma piešķiršanas komisiju atbilstoši aizdevuma līgumam un rēķinam, līdz aizdevuma atmaksas datumam veicot pārskaitījumu uz aizdevēja kontu. Pirmais aizdevums ir maksas (bez komisijas maksas un procentiem) – atmaksā tik, cik aizņēmies. Pirms aizņemies izvērtē savas spējas atmaksāt ātro aizdevumu no 19 gadiem.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.