Ātrais aizdevums privātpersonām

Ātro aizdevumu pakalpojumi mūsdienās kļuvuši ļoti populāri. Var uzskatīt, ka tie ir kā sekas mūsdienu cilvēku īpaši materiālajam dzīvesveidam. Grūti gan pateikt vai šīs sekas ir labvēlīgas, vai tomēr nē, jo daudz dzirdēts par problēmām, kas cilvēkiem rodas, aizņemoties ātros kredītus. Jebkurā gadījumā, var vismaz teikt, ka ātrie kredīti ir ļoti izdevīgi, ja ir ātri nepieciešams aizņemties nelielu naudas summu.

Kādos gadījumos cilvēki ņem ātros kredītus?

Visbiežāk cilvēki izmanto šo pakalpojumu kad naudas līdz nākamajai algai palicis ļoti maz vai arī ja ir radušies neparedzēti izdevumi. Tāpat ja pietrūkst naudas kādam lielākam pirkumam, vai jāatmaksā rēķini. Jaunieši, kuri nav ieguvuši vietas augstskolā vai neizmanto studiju kredīta iespējas, kā arī tie, kas nepelna paši, bieži izmanto ātro kredītu pakalpojumus, lai samaksātu par studijām dažāda veida augstskolās.

Saņemt ātro kredītu

Ātro kredītu sniedzēji Latvijā

Latvijā ir ļoti daudz ātro kredītu pakalpojumu sniedzēju. Populārākie ir SMSCredit.lv, Vivus.lv, Credit 24 un daudzi citi. Tiesa, ieteicams izvērtēt vairāku mazo ātro kredītu uzņēmumu piedāvājumus, jo daži kredītdevēji vēl nav “nostabilizējušies”, kaut arī valsts licenci dabūjuši ir visi, kas vien šos pakalpojumus sniedz.

Lielākie ātro kredītu sniedzēji Latvijā piedāvā īpaši izdevīgus nosacījumus patstāvīgajiem klientiem – atlaides, akcijas un īpašas lojalitātes programmas priekšrocības. Klientiem kuri ātro kredītu ņem pirmo reizi to ir iespējams saņemt bez % maksas. Šo pakalpojumu piedāvā visi lielākie Latvijas ātro kredītu sniedzēji.

Ātro kredītu saņemšanas nosacījumi

Izsniegto summu lielums un maksimālais termiņš katram ātro kredītu izsniedzējam ir līdzīgi, bet tomēr atšķirīgi. Piemēram, Vivus.lv minimālā aizdevuma summa ir 50 eiro, bet maksimālā 1500 eiro. Minimālais atmaksas termiņš ir 30 dienas, maksimālais 24 mēneši. Kredītu var saņemt no 20 gadu vecuma līdz 75 gadu vecumam.

Lai saņemtu ātro kreditu nav vajadzīgi dokumenti – pietiek tikai ar bankas kontu un telefona numuru. Kredīts, ja tu atbilsti visiem izpildāmajiem noteikumiem, tiek izsniegts 10-15 minūšu laikā. Saņemot kredītu jābūt regulāriem ikmēneša ienākumiem un pozitīvai kredītvēsturei.

Lietojiet ātro aizdevumu pakalpojumus atbildīgi, jo summa kuru tu aizņemies būs jāatdod.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.