Ātrais kredīts bez ķīlas

Ātrais kredīts ir nenodrošināts kredīts, kas nozīmē, ka ātrais kredīts tiek izsniegts bez ķīlas, bez galvojuma, bez izziņas no darba vietas un tamlīdzīgām prasībām. Nepieciešamas tikai dažas minūtes un kredīta pieteikums ir iesniegts izvērtēšanai. Saņemiet ātro kredītu bez ķīlas jau tagad!

Saņemt ātro kredītu bez ķīlas

Ātrais kredīts bez ķīlas

Jūsu kredīta pieteikums tiks izskatīts tikai dažu minūšu laikā.

Kas var saņemt ātro kredītu bez ķīlas?

Latvijas Republikas pastāvīgie iedzīvotāji – gan pilsoņi, gan nepilsoņi ar beztermiņa uzturēšanos atļauju. Galvenais nosacījums, lai varētu pieteikties un saņemt ātro kredītu – nevainojama kredītvēsture. Tas nozīmē, ka Jums nedrīkst būt kavēti kredīta maksājumi un pārkāptas parādsaistības. Ātrais kredīts bez ķīlas tiek izsniegts sākot no 18 gadiem. Lai saņemtu ātro kredītu, nepieciešams personīgs bankas konts, elektroniskais pasts (e-pasts) un aktīvs mobilā telefona pieslēgums (Bite, Zelta zivtiņa, LMT vai cits).

Tātad ātro kredītu var saņemt:

 • LR pastāvīgi iedzīvotāji;
 • No 18 gadiem;
 • Ar nevainojamu kredītvēsturi;
 • Ar bankas kontu;
 • Vismaz Eur 0.01 bankas kontā (reģistrācijas izdevumi jauniem klientiem).
Vai ātrais kredīts bez ķīlas ir izdevīgs kredīts

Dažreiz ātrie kredīti bez ķīlas tiek uzskatīti par sliktiem kredītiem, jo tiem ir augstas procentu likmes. Tomēr patiesība ir tāda, ka tie ir diezgan noderīgi cilvēkiem, kuri nevar saņemt kredītu no citiem avotiem vai nauda nepieciešama tagad un tūlīt. Dažādi pētījumi ir pierādījuši , ka ātrie kredīti nav “agresīvi”, jo pat aizdevēju starpā valda liela konkurence, kuri sacenšas, lai pievilinātu klientus ar daudz zemākām procentu likmēm vai piedāvājot pirmo kredītu bez maksas.

Nekādu jautājumu

Kad Jūs piesakāties kredītam bankā vai kredītiestādē, Jums parasti ir jāatklāj iemesls, kāpēc. Jums var pat nākties pārliecināt aizdevēju par to, kāpēc Jums nepieciešams kredīts. Piesakoties ātrajam kredītam bez ķīlas, netiek uzdoti jautājumi par to, kāpēc Jums trūkst naudas un ir nepieciešams ātrais kredīts. Jūs varat izmantot ātro kredītu kam vien vēlaties, piemēram, rēķinu nomaksai, īres maksai vai neatliekamiem maksājumam, pārtikas preču vai gāzes balona iegādei, vai jebkurai citai negaidītai ārkārtas situācijai. Piemēram, Jūsu auto var sabojāties, un to ir nepieciešams uzreiz salabot, vai arī Jums var būt nepieciešams iegādāties zāles Jūsu bērnam. Nav svarīgi, kam Jums tas ir nepieciešams, ātrais kredīts ir izveidots, lai palīdzētu, bez liekiem jautājumiem, un nosodīšanas.

Daudziem cilvēkiem ir tikai nojausma par to, kas tieši ir ātrais kredīts. Jūs varat redzēt to reklāmās internetā, vai pat paiet tām garām pilsētā. Ātrais kredīts ir nenodrošināts un viegli iegūstams, jo tam ir ļoti nelielas pieteikšanās prasības.

Ātrais kredīts bez ķīlas ir pārdomāts risinājums neparedzētu un steidzamu izdevumu segšanai, ar nosacījumu, ka tiek atmaksāts saskaņā ar atmaksas grafiku. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējiet savas finansiālās iespējas un nekad neizmantojiet ātro kredītu bez ķīlas izklaidei un neapdomātu pirkumu veikšanai.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , . Bookmark the permalink.

3 Responses to Ātrais kredīts bez ķīlas

 1. Mareks says:

  ideāli! 🙂 ātrs kredīts bez ķīlas līdz 150 latiem! lielākām summām bez ķīlas kredīts

 2. Ollie says:

  Hot damn, looking pretty ufseul buddy.

 3. Iluminada Langager says:

  Great post!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.