Ātrais kredīts internetā

Mēs piedāvājam salīdzināt ātro kredītu aizdevēju, kuriem ir speciālā atļauja (Licence) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā. Tas ļauj aizņemties ātro kredītu internetā ātrāk, lētāk un drošāk.

Saņemt ātro kredītu internetā

Ātrais kredīts internetā

Klienti ar bankas kontu, e-pastu un mobilo telefonu, kuri atbilst dažām aizdevēju prasībām – saņems naudu savā bankas kontā dažu minūšu laikā.

Kādas ir prasības, lai saņemtu ātro kredītu internetā

Statuss. Tiek izsniegts tikai LR pastāvīgiem iedzīvotājiem.

Vecums. Tiek izsniegts sākot no 18 gadiem.

Kredīvēsture. Tiek izsniegts ar nevainojamu kredītvēsturi.

Cits. Nepieciešams bankas konts ar Eur 0.01, e-pasts un telefons.

Aizņemies jau šodien, bet atmaksā pēc 30 dienām vai tik dienām, cik nepieciešams. Šīs ir īstermiņa kredīts, kas domāts neilgam laika periodam. Atmaksas termiņu klients var izvēlēties pats, kas var būt līdz pat 30 dienām (biežāk) vai vairāk (retāk) ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu vēl par 7, 14 vai 30 dienām. Atmaksas termiņu var pagarināt tik reizes, cik nepieciešams. Atmaksas termiņa pagarināšana ir maksas pakalpojums, ko nepieciešams veikt avansā. Atmaksas termiņu var pagarināt tik, reizes, cik nepieciešams. Pagarināt ātrā kredīta atmaksas termiņu var tie klienti, kuri nepārkāpj līguma nosacījumus.

Pirmais ātrais kredīts bez maksas

Ātrs, ērts un izdevīgs ātrais kredīts jau pirmajā reizē bez maksas. Pirmais kredīts bez maksas – atmaksā tikai tik daudz naudas, cik aizņēmies. Aizņemoties, piemēram, Eur 125 uz 30 dienām, Tev pēc 30 dienām būs jāatmaksā tie paši Eur 125. Pirmo kredītu bez maksas var saņemt aizņemoties pirmoreiz. Aizņemoties atkārtoti, Jums būs jāatmaksā paņemtā summa un procenti. Tas nozīmē, ka aizņemoties pirmoreiz – ātrais kredīts internetā ir ar 0% likmi.

Piesaki ātro kredītu internetā

Ātrais kredīts internetā

Reģistrējies mājas lapā, lai pieteiktos kredītam bez maksas jau tagad. Reģistrācijas laikā aizpildi visus nepieciešamos laukus, izlasi līgumu un spied reģistrēties. Ja esi apstiprinājis savu lietotāja profilu, tad vari pieteikties ātram, ērtam un izdevīgam kredītam internetā bez maksas no lietotāja profila, sūtot SMS vai zvanot. Ātrajam kredītam internetā ir iespējams pieteikties 3 veidos: savā lietotāja profilā, sūtot SMS vai zvanot klientu konsultantam. Reģistrējies, izvēlies sev ērtāko veidu un piesaki kredītu tikai 15 minūšu laikā.

Aizņemieties atbildīgi! Aizņemties atbildīgi ir tikai un vienīgi jūsu ziņā, jo ātro kredītu aizdevējs Tavu materiālo stāvokli un gaidāmos ienākumus patiešām nezina.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , . Bookmark the permalink.

2 Responses to Ātrais kredīts internetā

  1. Mareks says:

    super! labs 🙂 it īpaši jo internetā to ir noformēt man piemēram visērtāk, bez ķīlas un galvotājiem uz lielāku summmu var skatīties

  2. Margaretta says:

    It’s about time soemnoe wrote about this.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.