Ātrais kredīts līdz 200 latiem bez procentiem

Informējam, ka Latu tēmas nav aktuālas!

Ātrais kredīts lielākajā daļā firmu pirmajā reizē tiek piedāvāts bez procentiem. Tāpēc var teikt, ka tas ir vienīgais bezprocentu kredīts Latvijā. Lai arī kredītdevēji parasti izsniedz 1. kredītu apmērā līdz 100 vai 150 latiem, dažas kompānijas to izsniedz arī summā līdz 200 latiem – bet vairāk, šķiet, neizsniedz neviens.

Kas izsniedz ātro kredītu līdz 200 latiem bez bez procentiem?

Apskati šeit!

●             SMSCredit.lv – aizņemies līdz 200 latiem bez procentiem. Nav nepieciešami ienākumi, kā arī katram, kas aizņemas virs 150 latiem, dāvanā tiek “Laimas” saldumu izlase, kas vienmēr ir jauki šajā pirmssvētku laikā. Bez tam, SMSCredit arī ziedo 50 santīmus no katra izsniegtā kredīta “Labu darbu” iniciatīvai.

●             OpenCredit.lv – aizņemies līdz 200 latiem bez procentiem. Nepieciešami stabili ienākumi.

●             Kredits7.lv – arī šis mazāk zināmais kredītdevējs piedāvā aizņemties līdz 200 latiem bez procentiem. Nepieciešami stabili ienākumi. Labs variants, ja no augstāk minētajiem kredītdevējiem jau esat reiz aizņēmies un meklējat vietu, kur saņemt jaunu kredītu.

Apskatot kredītdevējus, atradām tikai trīs aizdevējus, kas 1. aizdevumu izsniedz bez procentiem un summā līdz 200 latiem. Tomēr var saprast, kāpēc tik maz kredītdevēju vēlas riskēt ar savu naudu (t.i., to dara tikai SMSCredit), jo 100-300 ir summa, kuru saņem pat cilvēks ar minimālo algu, un tādam ir vieglāk savilkt jostu, lai atdotu kredītu.

Aizņemies atbildīgi

Jo vairāk jūs aizņematies, jo lielāku risku uzņematies. Apdomājiet kārtīgi, vai ātrais kredīts jums patiešām nepieciešams, un aizņematies tikai tad, kad saprotat, kā un kad varēsit atdot visu summu. Varbūt ir vērts līdzekļus aizņemties no tuviniekiem vai draugiem? Tikai retais no viņiem pieprasīs procentus. It sevišķi šajā laikā, kad jātērē milzīgas summas dāvanām, ir svarīgi, lai nepieņemat lēmumu, kuru pēc laika nožēlosit.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.