Ātrais kredīts sadzīves preču iegādei

Ātrais kredīts varbūt nav pats lētākais kredīta veids, taču, kad steidzami vajag naudu, tas var pildīt t.s. “sociālo funkciju”, apgādājot ar līdzekļiem tos, kam nav citu veidu, kā tikt pie naudas. Attiecībā uz šo vērts minēt, ka ātrais kredīts sadzīves preču iegādei, iespējams, nav nemaz tik slikta doma.

Kādos gadījumos izšķirties par labu kredītam sadzīves preču iegādei

Sadzīves preces – santehnika, tualešu skalojamie līdzekļi, u.t.t. – ir pirmās nepieciešamības preces. Par to mēs diemžēl pārliecināmies tikai tad, kad kaut kas salūst un kaut kas jānomaina. Ja iekrājumi beigušies, bet nākamā alga vēl ir aiz kalniem, tad var attaisnot ātrā kredīta lietojumu sadzīves preču iegādei.

Saņemt ātro kredītu

Piemēram, ja jums ir saplīsis ūdens filtrs; sabojājusies veļas mašīna vai aizdambējies pods, tad vajadzīgās sadzīves preces iegādāties vajag steidzami. Tieši šādiem, neatliekamiem gadījumiem ātrais kredīts ir domāts. Ja jūs zināt, ka varēsit aizdevumu atmaksāt laikā, tad nav iemesla, lai jūs gaidītu līdz algai, kad jums ir sabojājies siltā ūdens boilers vai nav iespējams izmazgāt drēbes.

Visos gadījumos, kad aizņematies ātro kredītu, iesakām izmantot ātro kredītu bez maksas. To piedāvā liela daļa no Latvijas kredītdevējiem. Tiesa, arī šajā gadījumā vajag izlasīt noteikumus: parasti, ja bezmaksas kredītu neatmaksāsit laikā, tam nāks klāt kavējuma nauda, kā arī to sāks uzskatīt par ierindas kredītu – t.i., soda naudai nāks klāt arī procenti. Vērts gan piebilst, ka Ļoti iespējams, ka drīz ātrais kredīts vairs nebūs pieejams tik mazās summās procentu likmju griestu dēļ, tāpēc tagad ir īstais laiks paņemt kredītu.

Aizņemies atbildīgi: lasi noteikumus, neaizņemies vairāk, nekā 25-30% no ikmēneša ienākumiem, kā arī apdomā, kādas ir iespējamās sekas tam, ka tu aizņemies. Kredītdevēji varbūt nav tik nelaimīgi, kā radinieki vai draugi, kad aizdod jums naudu, toties ir daudz lielāka iespēja, ka viņi dosies pie parādu piedzinējiem.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.