Ātrie aizdevumi

Ātrie aizdevumi tikai 10 līdz 20 minūšu laikā bez ķīlas, bez maksas, bez galvojuma un citām prasībām. Ātrie aizdevumi internetā ir vienkāršs veids, kā saņemt naudas aizdevumu internetā bez papildus dokumentiem un prasībām. Salīdzini ātros aizdevumus starp populāriem aizdevējiem un aizņemies izdevīgāk!

Salīdzināt ātro aizdevumu sniedzējus

 Ātrie aizdevumi

Ātrie aizdevumi no vadošajiem aizdevējiem ir ātri, ērti un izdevīgi naudas kredīti. Nepieciešams tikai izvēlēties aizdevēju un pieteikties aizdevumam, kas nonāks klienta bankas kontā neticamā ātrumā Ja ātrums, cena un ērta pieteikšanās ir svarīga, tad ātrie aizdevumi no šiem aizdevējiem ir pareizs lēmums, lai saņemtu kredītu dažu minūšu laikā.

Kam ir pieejami ātrie aizdevumi

Ātrie aizdevumi  ir pieejami aizdevēja sistēmā reģistrētām fiziskām personām, kas ir vecumā no 18 līdz 75 gadiem. Ja Tu dzīvo Latvijas republikā ar nevainojamu kredīta vēsturi, tad Tev ir pieejams ātrs un ērts ātrais aizdevums internetā. Personas ar nevainojamu kredīta vēsturi –  nav reģistrētas parādnieku datu bāzēs, nav kavējušas aizņēmuma apmaksu citās kredītiestādēs. Ir tikai dažas prasības, kas tiek izvirzītas no aizdevēja puses, lai varētu saņemt ātro aizdevumu – vecums, nevainojama kredīta vēsture un dzīvas vieta. Ātro aizdevumu internetā bez ķīlas un galvojumu var saņemt Latvijas republikas pilsoņi un nepilsoņi ar pastāvīgu dzīvas vietu.

Kā saņemt ātro aizdevumu

Salīdzini ātro aizdevumu sniedzējus un izvēlies izdevīgāko piedāvājumu. Reģistrējies aizdevēja mājas lapā un saņem naudu savā bankas kontā. Ātros aizdevumus var pieteikt vairākos veidos (atkarīgs no aizdevēja). Tas var būt pieteikums no lietotāja profila, pieteikums ar SMS (nosūtot īsziņu), pieteikums zvanot aizdevējam. Ātros aizdevumus var saņemt ne tikai internetā, bet arī Latvijas pasta nodaļās un lielveikalos. Ātrais aizdevums internetā bez liekiem papīru kalniem ir populārs veids, kā tikt pie nelielas naudas summas dažu minūšu laikā.

Svarīgākais par ātriem aizdevumiem:
 • Ātrie aizdevumi tiek izsniegti 15 minūšu laikā;
 • Ātrais aizdevums ir īstermiņa risinājums;
 • Ātrie aizdevumi ir bez ķīlas, bez izziņas, bez galvojuma, bez liekām prasībām;
 • Pirmais aizdevums ir bez maksas – atmaksā paņemto;
 • Aizdevējs var atteikt ātro aizdevumu nepaskaidrojot atteikuma iemeslus;
 • Aizņēmējam ir jāievēro un jāizpilda noteikumi bez pārkāpumiem;
 • Ātrie aizdevumi nav domāti, lai segtu citas kredīta saistības;

Ātrie aizdevumi tiek izsniegti uz neilgu laika posmu. Par kredīta atmaksas kavēšanu aizņēmējs maksā līgumā paredzēto līgumsodu. Izvēlies aizdevēju, kurš piedāvā pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu, lai varētu pagarināt atmaksas termiņu.

Pirms aizņemies, izvērtē savas iespējas atmaksāt ātro aizdevumu.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , , . Bookmark the permalink.

5 Responses to Ātrie aizdevumi

 1. test blast says:

  test blasts

 2. Evija says:

  Kāpēc ir aprakstīts tikai viens aizdevējs? Kā ar citiem?

 3. Ātrais aizdevums says:

  Grūti atrast vēl izdevīgāku aizdevēju par SMScredit. Drīzumā būs visi Latvijas aizdevēji!

 4. raijens says:

  majas lapa laba , bet nav nav plash piedavajuma klasts.

 5. Ātrais aizdevums says:

  Jau pavisam drīz būs visi Latvijas aizdevēji!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.