Bino pirmais kredīts bez procentiem

Īstermiņa jeb Bino ātrie kredīti Latvijā tiek piedāvāti tiem patērētājiem, kuriem nepieciešamas finanses negaidītu, bet saprātīgu izdevumu segšanai. Šie izdevumi attiecināmi uz pēkšņiem sadzīviskiem remontiem, remontiem, kas jāveic personīgajai automašīnai, neparedzētiem nelieliem ārstniecības izdevumiem, izdevīgu izpārdošanu precēm, kuru pirkumam negribas tērēt iekrājumus un tamlīdzīgi. Īstermiņa Bino kredīta pakalpojums nav paredzēts ilgtermiņa finansiālo problēmu risināšanai, piemēram, citas kredītiestādes aizdevuma segšanai. Tāpat jāpadomā, vai iecerētais pirkums, kam tiks veltīts Bino kredīts, ir vajadzīgs un nepieciešams, un vai impulsīvi pieņemtais lēmums ir adekvāts aizņēmēja maksātspējai. Ja Jums ir stabili un paredzami ienākumi, vairāk par 18 gadiem, esat Latvijas Republikas pastāvīgais iedzīvotājs un Jums ir laba kredītvēsture, tad īstermiņa kreditētāji paredz ātru risinājumu, aizdodot nelielas summas un neilgu laika posmu.

Kā viss notiek pie Bino?

Izvēlies summu un atmaksas termiņu. Summu līdz 300 eiro, bet termiņu līdz 30 dienām vai līdzīgi, bet nepārsniedzot.

Pirmā kredīta piemērs

Ja izvēlējies 300 eiro uz 30 dienām, tad tavs atmaksas datums ir 21.06.2017, Aizdevums 300.00 EUR, Komisija 0.00 EUR, jo pirmais kredīts, Kopā 300.00 EUR, kas jāatmaksā 30 dienu laikā vai ātrāk, ja iespējams. Pastāv iespēja arī pagarināt šo summu vēl par 30 dienām – atlikt pamata summas atmaksu, bet tas ir par maksu. Maksa ir 22.50 eiro, ja summu pagarinātu šodien un visdrīzāk tāda arī būs tuvākajā laikā. Tas nozīmē, ka pirmais kredīts ir ar 100% atlaidi komisijas maksai par kredīta izmatošanu un tikai pirmās 30 dienas.

Bino ātrais kredīts

Izvēloties Bino ātro kredītu jeb īstermiņa kredītu aizdevēju, var ņemt vērā to piedāvātos bonusus. Tie būtu: izdevīga procentu likme jeb komisijas maksa, aizdevuma summas palielināšanas iespējas, atmaksas termiņi, aizņēma saņemšanas laiks, kredīta apjoms un atlaižu sistēmas lojālajiem klientiem. Viens no salīdzināmajiem faktoriem ir arī pirmā kredīta bezprocentu aizdevums, ko piedāvā Bino, ko piedāvā gandrīz visi ātro kredītu izsniedzēji. Tas nozīmē, ka aizdevums būs jāatdod tieši tādā pašā apmērā, cik liela ir bijusi aizņēmuma summa. Kredīta apjoms, ko piedāvā jauniem klientiem, mēdz būt ierobežots, dažreiz pakāpeniski palielinoties ar katru nākamo aizņēmumu. Bino.lv piedāvā pirmo kredītu līdz 300 eiro, bet neaizmirstiet pārbaudīt precizitāti pie viņiem, jo šis ir tikai informatīvs pārskats par bino kredītiem.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.