Budžeta organizēšana

Šie soļi palīdzēs Jums organizēt savu budžetu, lai Jūs spētu ātri atmaksāt savus parādus.

Latvijas eiro

Padomi drošai ātro kredītu izmantošanai:

1. Beidziet aizņemties naudu. Neizmantojiet jaunu ātro kredītu internetā, lai nomaksātu iepriekšējo. Procentu likmes tikai vēl vairāk samazinās Jūsu budžetu.

2. Jūsu minimālajam maksājumam būtu jāsedz kredīta procentu likmes. Lielākam maksājumam būtu jāsedz vismaz daļa no kredīta pamatsummas. Iztukšojiet savu krājkasīti vai izsvītrojiet dažas preces no pārtikas saraksta. Ja Jūs nevarat atļauties atmaksāt kredītu pilnībā, salasiet tik daudz naudas, cik iespējams. Tas samazinās procentu maksas nākamajam termiņa maksājumam.

3. Turpiniet samazināt izdevumus. Šis ir labs laiks, kad patiešām apskatīt visus Jūsu budžeta izdevumus. Ja esat nolēmis samazināt izdevumus, lai atmaksātu parādu, Jūs varētu turpināt tādā pat garā un atmaksāt citus kredītus, ko esat uzkrājis. Pirmie, ar ko jātiek galā, būs kredīti ar augstām procentu likmēm.

4. Jums jābūt uzmanīgiem par to, cik Jūs tērējat kredīta atmaksas termiņa laikā. Rūpīgi apsveriet katru pirkumu. Šī nauda varētu būt noderīga ātrā kredīta iemaksai, nevis mazsvarīgas preces iegādei.

5. Vai ir kāds darbs, ko Jūs varētu darīt papildus, lai nopelnītu ātrus papildus ienākumus? Ja Jums nav prasmju vai talanta, mēģiniet pārdot kādu nevajadzīgu mantu ss.lv sludinājumu portālā.

6. Pat tad, kad Jūs esat nomaksājis lielāko daļu sava parāda, nemainiet savus mērķus. Veiciet kredīta maksājumus, līdz kredīts ir pilnībā atmaksāts.

Ja Jūs izvēlaties pieteikties kredītam internetā, negaidiet līdz pēdējam brīdim. Aizdevēji noraida to aizņēmēju pieteikumus, kuri neatbilst kvalifikācijas standartiem. Jums var būt jautājumi par maksām vai problēmas ar interneta savienojumu. Jūsu ienākumi var kvalificēt Jūs kredītam, bet var rasties cita problēma informācijas apstiprināšanas procesā. Vēl viens padoms ir pieteikties kredītam internetā darba laikā, lai Jums būtu iespēja runāt tieši ar aizdevēju, lai saņemtu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.