Credit24 akcija – izdevīgi aizdevumi ikvienam!

Credit24, ātro aizdevumu firma, kas pēc dažādiem aptaujas datiem ir 3. populārākais nebanku aizdevējs Latvijā, piedāvā izdevīgi aizņemties ikvienam. Credit24 ir ne tikai viens no uzticamākajiem un populārākajiem, bet arī vieglāk izmantojamākajiem kredītdevējiem. Šajā rakstā apskatīsim Credit24 kā kreditētāju, koncentrējoties tieši uz akcijas piedāvājumu.

credit24

Kādi ir Credit24 nosacījumi?

Credit24 piedāvā kredītu no 18 gadu vecuma; to izsniedz visiem strādājošiem cilvēkiem ar atbilstošu ienākumu līmeni. Viss pārsvarā ir kā pie citiem kredītdevējiem (piem., reģistrācija un mājaslapas interfeiss), taču interesanti tas, ka aizdevumus izsniedz līdz 3000 eiro un periodā līdz 2 gadiem.

Credit24 akcija

Credit24 pašlaik piedāvā vēl nebijušu akciju. Aizņemties līdz vienam mēnesim un ar summu līdz 300 eiro varat, par procentiem maksājot tikai eiro! Tas ir viens no izdevīgākajiem aizdevumiem Latvijā pašlaik, jo parasti bezprocentu aizdevumus izsniedz tikai summā līdz 100 vai 250 eiro. To, cik izdevīga šī akcija ir… apskatieties paši:

Saņemt naudu

Kad aizņemties no Credit24?

Tā kā Credit24 izsniedz kredītus summā līdz 3000 eiro, kas īstenībā ir diezgan padaudz, tad Credit24 kredīts var interesēt neskaitāmus cilvēkus, piemēram, tos, kuriem jau ir aktīvs kredīts (patēriņa, u.c.) un kuriem banka kredītus vairs neizsniedz, kā arī vienkārši tiem, kuri vēlas aizņemties par sakarīgiem procentiem.

Credit24 ir ļoti pretimnākoša iestāde, taču jāņem vērā, ka jūsu maksātspēju izvērtē dators, tādēļ kredītu var neizsniegt, ja jūsu ienākumu līmenis to neatļauj. Turklāt jāņem vērā, ka Credit24, tāpat kā daudziem citiem aizdevējiem, ir izdevīgi sākuma procenti, taču līgumsods un papildus izmaksas, ja kredītu neatdodat laikā, ir daudz lielāki, nekā bankās un vispār pie lielākās daļas aizdevēju. Aizņemieties atbildīgi! Novēlam jums veiksmīgas finanses un izdošanos.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.