Crediton pirmais un nākamais kredīts

CreditonPirmais kredīts nozīmē to, ka aizņematies pirmo reizi tikai un vienīgi no šī aizdevēja, bet nākamais, kas nāk aiz pirmā kredīta nozīmē to, ka aizņematies otro vai nākamās reizes. Runa iet par pirmo kredītu, jo tas tiek izsniegts bez procentu maksas par komisiju. Crediton nav izņēmums, jo piedāvā pirmo kredītu bez procentu maksas!

Saistībā ar komisijas maksu, ir jāmin arī aizdevēja piedāvājums jaunajiem klientiem saņemt pirmo kredītu bez komisijas maksas. Šis ir jau ierasts piedāvājums no ātro kredītu puses, ka jaunie klienti var saņemt kredītu par to nemaksājot papildus komisijas maksu. Attiecīgi, ja aizņematies maksimālo summu, proti 425 Eiro, uz 30 dienām, atmaksājamā summa būs tieši tāda pati – 425 Eiro.

Šis aizdevējs arī piedāvā risinājumus situācijās kad nespējam savlaicīgi nokārtot parādsaistības. Tiek sniegta iespēja pagarināt aizdevuma atmaksu par 15 vai 30 dienām. Šis ir maksas pakalpojums, kas nozīmē ka jums nāksies veikt pagarināšanas maksu pirms termiņš tiks pagarināts, lai nerastos kavējuma maksas uzkrājums. Šo pagarināšanu ir iespējams veikt divas reizes vienam kredītam.

Lai varētu pieteikties un saņemt šo kredītu, jums ir jāatbilst aizdevēja izvirzītajām prasībām. Tās ir:

  • Jūs esat pastāvīgs Latvijas Republikas iedzīvotājs
  • Jūs esat vecumā no 20 līdz 70 gadiem
  • Jums ir bankas konts kādā no Latvijas bankām
  • Jums ir aktīvs mobilā telefona numurs

Šis ir Crediton aizdevēja norādītās prasības, bet ir arī pašsaprotamās prasības kuras ir tādas, ka jums ir ienākumi kuri spēs nodrošināt aizdevuma atmaksu un jūsu kredītvēsture nav sabojāta. Šie divi faktori ir ļoti nozīmīgi, jo viena iztrūkums var pilnībā izslēgt jūsu iespējas saņemt ātro kredītu šajā uzņēmumā. Aizdevējs CreditON izvērtēs jūsu maksātspēju, lai pieņemtu lēmumu par šī kredīta piešķiršanu un maksimālās summas noteikšanu. Kredītu vēsture, pašsaprotami arī ietekmē jūsu iespējas saņemt aizdevumu, jo sabojāta kredīvēsture ir ļoti liels riska faktors kurš var pilnībā dzēst jūsu iespējas saņemt kredītu.

Crediton kredīts, kā ātrais tā patēriņa vai kredītlīnija var būt ļoti noderīgs daudzās situācijās, bet ir ļoti rūpīgi jāpārdomā vai šis solis būs pareizais. Atcerieties ka ir viegli aizņemties no Crediton un citiem, bet atmaksa var sagādāt pat nepārvaramas grūtības kuru rezultātā var rasties ļoti ilglaicīgas problēmas ne tikai kredītu saņemšanā bet arī citās jomās.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.