Elementāri padomi budžeta plānotājiem

Lai Jūs varētu saglabāt vairāk naudas savā makā, šeit ir vairāki padomi par budžeta plānošanu, ko Jūs varat īstenot nekavējoties, lai ātro kredītu atmaksa veiktos raitāk.

 1. Lietu pārdošana – Jūs būsiet pārsteigti par piedāvājumiem, ko Jūs varat atrast un ko varat paši pārot internetā! Pārdodiet, nopelniet un šoreiz ātrais kredīts internetā var pagaidīt!
 2. Samaziniet apkures izmaksas – nosiltiniet logus un durvis, lai samazinātu siltuma zudumu. Tas pat varētu palīdzēt izvairīties jau no lielākiem kredītiem.
 3. Televīzija – iegādājieties tikai televīzijas pamata paketi nevis visus iespējamos kanālus. Ietaupījumi būs milzīgi un ātrie kredīti atkal pagaidīs līdz brīdim, kad būs nepieciešami.
 4. Iepirkšanās – meklējiet izpārdošanas akcijas, atlaides un īpašos piedāvājumus. Vēl svarīgāk ir izveidot sarakstu ar precēm, kas Jums tiešām ir nepieciešamas, pirms dodaties iepirkties – izvairieties no spontāniem pirkumiem. Paēdiet un neņemiet kredītu katru reizi, kad dodaties uz tuvāko Rimi. Pārtika ir jāpērk par savu naudu.
 5. Makšķerēšana – tas var būt ne tikai jautri, bet arī var nodrošināt Jūs ar svaigām zivīm. Visiem ir zināms, cik maksā zivis. Kāpēc nenoķert pašam? Tikai nesāciet nodarboties ar malu zvejniecību, lai zivis paliktu arī mūsu bērniem!
 6. Dārzkopība – ja Jums ir pagalms, apariet daļu no tā, lai izveidotu savu dārziņu. Jūs varat viegli uzcelt nelielu siltumnīcu un tādējādi baudīt nepārtrauktu dārzeņu piegādi. Svaigi eko un bio dārzeņi. Kas var būt labāks par šo.
 7. Zupa – gatavojiet savu zupu, nevis pērciet jau gatavu. Tas ne tikai būs veselīgāk, bet arī lētāk, ja Jūs izmantosiet pašu audzētus dārzeņus.
 8. Ietaupiet naudu par degvielu – brauciet uz darbu kopā ar kolēģiem vai uz pilsētu kopā ar kaimiņiem vai draugiem. Sekojiet līdzi degvielas cenām, jo tās mainās ik dienas!
 9. Autostāvvietas maksas – izmantojot sabiedrisko transportu Jūs varat izvairīties no autostāvvietas izmaksām. Visiem labi zināms, cik maksā autostāvietas Vecrīgā un Centrā (A un B zonās). Ietaupiet jau šodien!
 10. Atsakieties no neveselīgiem pārtikas produktiem – čipsiem, konfektēm, gāzētiem dzērieniem un enerģijas dzērieniem.
 11. Atsakieties no ēdiena pasūtīšanas uz mājām. Tas ir dārgi un ēdiens nekad negaršos tā, kā pagatavots uz vietas.

Šie padomi palīdzēs. Ātrie kredīti internetā būs nepieciešami retāk un tā ir laba zīme, jo paliks nauda vairāk savām vajadzībām.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.