Ērta un ātra aizņemšanās

Dzīvē rodas dažādas, ne visai patīkamas situācijas, kad steidzami jāsamaksā rēķini, bet līdz gaidāmajai algai vēl ir zināms laiks jāgaida. Šādos gadījumos ieskaties internetā piedāvājumus, jo daudzas ātro kredītu kompānijas gan jaunajiem, gan esošajiem klientiem piedāvā aizņemties dažādus  kredītus. Tomēr atceries –  aizņemšanās internetā ir ļoti nopietns lēmums un Tev ir nepieciešami stabili un atbilstoši ikmēneša ienākumi.

Ātrie kredīti pieejami tikai Latvijas Republikas iedzīvotājiem, kuriem nav nenokārtotas parādsaistības citās kompānijās. Ātrā kredīta saņemšanā Tev vajadzīgs savs personīgais bankas konts jebkurā no Latvijas bankām, aktīvs mobilā telefona numurs un interneta pieslēgums.

Salīdzinot ar banku piedāvājumiem – ātrie aizdevumi ir pieejami bez ķīlas, galvojumiem vai izziņām no darbavietas.

Vēl viens bonuss –  piesakies izvēlētajam aizdevumam neizejot no mājas vai savas atrašanās vietas, jo to var izdarīt izvēlētās kompānijas mājas lapā – jebkurā diennakts stundā, kad vien Tev nepieciešams kredīts. Pozitīvas atbildes gadījumā naudu saņemsi jau tūlīt – 10 līdz 15minūšu laikā, no kredīta pieteikuma brīža.

Lai aizdevums Tev tiktu izmaksāts – nepieciešama stabila, ikmēneša alga, ar ko aizdevumu pēc termiņa beigām atmaksāsi. Jāuzsver, ka pārsvarā kompānijas internetā piedāvā pirmos bezprocentu kredītus līdz 100 vai 200 eiro. Turklāt jaunajiem klientiem papildus nebūs jāmaksā  procentu likmes maksājumi un aizdevums ir pieejams bez papildus maksas.

Jāuzsver, ka Tu pats pēc saviem ieskatiem vari izvēlēties arī sev izdevīgāko un piemērotāko ātrā kredīta atmaksas termiņu.  Ja radīsies finansiālas problēmas – ir iespējams pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu uz 7,14 vai 30 dienām, taču šis ir maksas pakalpojums.

Pirmais bezprocentu kredīts internetā ļoti bieži daudziem ir laba un lieliska iespēja aizņemties naudu, taču pirms aizņemšanās  ir rūpīgi jāizvērtē sava atbilstība līguma nosacījumiem, kredīta nepieciešamība un, protams, atmaksas iespējas. Pirms aizņemšanās vienmēr rūpīgi izlasi kredīta līguma noteikumus – neaizņemies, ja neesi pārliecināts par savām atmaksas iespējām. Daudzi Latvijas iedzīvotāji tādā veidā sabojā savu kredītvēsturi un rodas lieli parādi. Esi prātīgs un zinošs – izmanto ātro kredītu piedāvājumus tikai tad, ja patiešām vari to atļauties.

This entry was posted in Noderīgi and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.