Ferratum ātrais aizdevums

Ferratum izsniedz ātros aizdevumus no Eur 10 līdz Eur 400. Pirmais aizdevums no Eur 10 līdz Eur 350 ir bez procentiem – atmaksā Ferratum tik, cik aizņēmies. Ferratum ātrais aizdevums tiek izsniegts uz laiku līdz 45 dienām.

Pieteikt Ferratum ātro aizdevumu

Ferratum ātrais aizdevums

Izvēlies aizdevuma summu un atmaksas termiņu, aizpildi vienkāršu pieteikumu, veic bankas konta identifikāciju un gaidi naudu savā bankas kontā no Ferratum aizdevēja.

Kas var saņemt Ferratum ātro aizdevumu

  • Latvijas iedzīvotāji vecumā no 21 līdz 70 gadiem;
  • Bez pārkāptām kredītsaistībām;
  • Bez kavētiem maksājumiem citās kredītiestādēs;
  • Ar atvērtu bankas kontu un mobilo telefonu;

Aizņemties no Ferratum

Cik daudz var aizņemties

Ferratum izsniedz ātros aizdevumus no Eur 10 līdz Eur 400 uz laiku līdz 45 dienām. Ferratum pirmajā reizē izsniedz līdz Eur 350 bez procentiem – atmaksā tik, cik aizņēmies. Ja kredītu atdosi savlaicīgi un nebūsi pārkāpis līguma noteikumus, otrajā reizē un turpmāk Tu varēsi aizņemties līdz Eur 400. Pirmo kredītu var saņemt tikai jaunie klienti (aizņemas no Ferratum pirmo reizi), bet piekto kredītu tikai esošie (aizņemas no Ferratum piekto reizi).

Kā atmaksāt Ferratum aizdevumu

Ferratum ātro aizdevumu var atmaksāt vairākos veidos. Jūs varat apmaksāt rēķinu internetbankā, jebkurā bankā vai jebkurā VAS „Latvijas Pasts” nodaļā.

Pirmais aizdevums bez maksas

Pirmais aizdevums bez procentiem nozīmē, ka Ferratum pirmais aizdevums netiek aplikts ar procentiem un komisijas maksu. Jūs varat pieteikties Ferratum aizdevumam no 10 līdz 350 eiro uz laiku līdz 45 dienām. Atgriez tik daudz naudas, cik paņēmi no Ferratum ne tikai pirmajā reizē, bet arī piektajā aizņemšanās reizē.

Ferratum

Ferratum bija pirmā kompānija, kura sāka izmantot mobilās tehnoloģijas kreditēšanā. Jūs varat pieteikties Ferratum aizdevumam internetā ne tikai no lietotāja profila, bet arī nosūtot SMS pieteikumu (SMS kredīts). Ferratum rūpējoties par klienta ērtībām strādā 7 dienas nedēļā. Ferratum darba laiks: no pirmdienas līdz piektdienai 08:00 – 20:00, sestdienās: 09:00 – 18:00 un svētdienās: 10:00 – 18:00.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , . Bookmark the permalink.

1 Response to Ferratum ātrais aizdevums

  1. Ernesto says:

    Ne visas dienas piedāvājam baeazksms likmes, tāpēc ir iespējas iegādāties maksas likmes, kas ir par ļoti simbolisku cenu. Bezmaksas likmes arī ir atkarīgas no dienas, kā pats zini pirmdienas nav ražīgākās dienas ne futbolā, ne sportā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.