Ferratum ātrais kredīts

Ferratum ātrais kredīts – kredīts no pirmā ātrā kredīta sniedzēja Latvijā.

Ferratum ātrais kredīts

Ferratum ir kredītdevējs, kas darbību sāka tālajā 2007. gadā kā pirmais ātro kredītu uzņēmums Latvijā. Ferratum ir somu uzņēmums, kas ātros kredītus piedāvā ne tikai Baltijas valstīs, bet arī, piemēram, Lielbritānijā, Austrālijā un Jaunzēlandē. Ferratum pašlaik piedāvā izdevīgus īstermiņa aizdevumus apmērā no 10 līdz pat 400 eiro.

Kāpēc izvēlēties Ferratum?

Ferratum ir pieredzes bagātākais kredītdevējs Latvijā, kas ierindojas populārāko kredītdevēju topā. Ferratum piedāvā 1. aizdevumu paņemt bez procentiem, summā līdz 350 eiro. Pārējais ir aptuveni tāpat, kā pie citiem kredītdevējiem – aizdevumu izsniedz 10-15 minūšu laikā, to var ērti un ātri atmaksāt, u.t.t.

Interesanti, ka atmaksas termiņš, izmantojot Ferratum, ir ilgāks, nekā pie citiem kredītdevējiem – t.i., aizņemties varat termiņā līdz pat 45 dienām. Tāpēc, izvēloties Ferratum, jūsu rīcībā ir vairāk laika, lai sagādātu atdodamo naudu. Tas, ka kredītu varat atdot ilgākā laikaposmā, nekā citur, kā arī jau pieminētā uzņēmuma pieredze darbā ar klientiem, ir galvenie iemesli, kāpēc izvēlēties Ferratum, nevis kādu citu kredītdevēju.

Kas var saņemt kredītu pie Ferratum?

Saņemt Ferratum ātro kredītu

Kredītu izsniedz LR iedzīvotājiem no 21 līdz 70 gadu vecumam. Lai saņemtu aizdevumu, ir nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām, kā arī nedrīkst būt nenokārtotas parādsaistības. Tāpat kā visur citur, jums vajadzēs arī mobilo tālruni ar aktīvu pieslēgumu. Darbavietas apliecinājums nav vajadzīgs – Ferratum ir izdevīgs arī bez darbavietas palikušajiem vai tiem, kas saņem neregulārus ienākumus.

Aizņemies ar apdomu

Protama lieta, ka neviens jau nedomā, ka nevarēs kredītu atdot, taču, daži skaitļi var likt jūsu optimismam noplakt un, cerams, arī aizņemties nedaudz gudrāk. Sāksim ar vienkāršu izteikumu: SMSCredit pirms kāda laika bija aptuveni 200 000 lietotāju. Pēc tam: ir pieņemts, ka “problemātiskie kredītņēmēji” sastāda aptuveni 8-15% no kredīta ņēmēju skaita.

Tātad, pat ja pieņem, ka problēmas ar SMSCredit ir bijušas tikai aptuveni 8% lietotāju, tad problemātisko kredītņēmēju skaits – atcerieties, ka tas ir viens kredītdevējs no daudziem – no SMSCredit vien ir vismaz 16 000 cilvēku (aptuveni tik iedzīvotāju ir Cēsīs), kas, tāpat kā jūs, kaut kā mēģināja savilkt kopā galus, bet viņiem neiznāca. Neiznākt var arī jums, tāpēc esiet ļoti, ļoti uzmanīgi.

This entry was posted in Noderīgi and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.