Ferratum Bank kredītlimits bez komisijas maksas

Ferratum SomijaLai spētu konkurēt ar citām kredītiestādēm, Ferratum Bank ir nācis klajā ar dažādiem aizdevuma veidiem, lai piesaistītu pēc iespējas vairāk klientus. Viens no nesenākajiem Ferratum Bank aizdevuma piedāvājumiem ir kredītlīnija, kas ir lielisks veids kā tērēt naudu pat tad, kad konta bilance ir pilnībā iztukšota. Ferratum Bank kredītlīniju var izmantot jebkurš Latvijas Republikas iedzīvotājs, jo kredītlimits šim pakalpojumam ir elastīgs.

Pašreiz Ferratum Bank piedāvā saņemt pakalpojumu kredītlīnija, pilnībā bez nekādas komisijas maksas. Ja izmanto kredītlīnijas pakalpojumu un veic tā pilnīgu atmaksu 30 dienu laikā, tad būs jāatmaksā tieši tik daudz, cik būsi aizņēmies un nepārmaksāsi ne centu! Jaunajiem klientiem kredītlīnijas limits tiek piemērots līdz 800 eiro, ņemot vērā Jūsu ikmēneša ienākumus, tomēr lojāliem klientiem ir iespēja palielināt šo kredītlimitu līdz 1200 eiro. Ferratum Bank kredītlīniju ir iespējams izmantot dažādiem sadzīves tēriņiem, preču iegādei, rēķinu apmaksai vai pat citu parādsaistību dzēšanai, lai izvairītos no komisijas maksājumiem un soda naudas procentiem.

Ferratum Bank strādā priekš savu klientu labklājības un šo mērķi virza kā prioritāti savā uzņēmumā. Ferratum Bank klientu konsultanti labprāt palīdzēs Jums tikt galā ar visiem nepieciešamajiem soļiem, lai varētu veiksmīgi pieteikties kredītlīnijas pakalpojumam.

Kas var pieteikties Ferratum Bank kredītlīnijai?

Pieteikties var visi Latvijas Republikas iedzīvotāji, kuriem ir oficiāli ienākumi, kuriem nav nenokārtotas parādsaistības citās kredītu kompānijās un kuri ir sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu. Atsevišķos gadījumos kredītlīnijai pie Ferratum Bank var pieteikties arī nerezidenti. Tomēr tad aizdevuma noteikumi būs krietni vien stingrāki.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.