Finanza ātrais aizdevums

Finanza ātrais aizdevumsFinanza aizdod ātro aizdevumu no 40 līdz 700 eiro. Pirmais aizdevums līdz 200 eiro bez procentiem un komisijas maksas. Lai varētu saņemt Finanza ātro aizdevumu internetā, Jums ir jāreģistrējas, jāpiesaka ātrais aizdevums un jāgaida naudas pārskaitījums uz reģistrācijas laikā norādīto bankas kontu.

Saņemt ātro aizdevumu

Saņemt ātro aizdevumu

Piesakiet ātro aizdevumu jau nekavējoties: piesakoties internetā vai nosūtot SMS. Jūsu kredīta pieteikums tiks izskatīts dažu minūšu laikā. Par lēmumu Finanza aizdevējs Jūs informēs, nosūtot īsziņu uz reģistrācijas anketā noradīto mobilā telefona numuru.

Kas var pretendēt uz Finanza ātro aizdevumu

Ir tikai daži vienkārši nosacījumi, lai varētu saņemt Finanza ātro aizdevumu:

  1. Jums jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 70 gadiem.
  2. Ir nepieciešami regulāri ienākumi, kas ļautu atmaksāt ātro aizdevumu.
  3. Nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām, e-pasta adrese un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.
  4. Nedrīkst būt nenokārtoti kavēti maksājumi par citiem kredītiem vai citas nenokārtotas parādsaistības.

Jūs atbilstat šiem dažiem nosacījumiem, lai varētu pieteikties un saņemt Finanza ātro aizdevumu internetā dažu minūšu laikā? Izvēlieties aizdevuma summu un atmaksas termiņu, lai saņemtu vēlamo naudas summu.

Kāpēc izvēlēties Finanza ātro aizdevumu

  • Pirmais aizdevums bez procentiem
  • Pirmais aizdevums līdz 200 eiro
  • Otrais un turpmākie aizdevumi līdz 700 eiro
  • Atmaksas termiņa pagarināšanas iespēja
  • Profesionāla klientu apkalpošana
Aizdevuma summas

Finanza aizdod ātro aizdevumu no 40 līdz 700 eiro bez ķīlas un galvojuma tikai 20 minūšu laikā. Pirmajā reizē ir pieejams aizdevums līdz 200 eiro. Pirmajā reizē aizdevums bez procentiem – atmaksājiet tik, cik aizņēmāties. Ja ātro aizdevumu atmaksāsiet savlaicīgi un nepārkāpsiet līguma noteikumus, otrajā un turpmākajās reizēs varēsiet aizņemties ātro aizdevumu līdz 700 eiro. Ātro kredītu var saņemt 20 līdz 30 minūšu laikā, ja Jūsu bankas konts ir Swedbank, Citadele, SEB vai DNB bankā. Ja Jūsu bankas konts atrodas citā bankā, pārskaitījums var ilgt aptuveni no 1 līdz 3 dienām. Pārskaitījuma ātrums ir atkarīgs no Jūsu bankas.

Kā atmaksāt ātro aizdevumu

Atmaksājiet ātro aizdevumu atmaksas termiņa laikā vai pagariniet atmaksas termiņu par 7, 14 vai 30 dienām. Ātro aizdevumu jāatmaksā ar bankas vai internetbankas starpniecību. Rēķins par aizdevuma atgriešanu tiks nosūtīts uz Jūsu e-pastu. Ja nespējat atmaksāt ātro aizdevumu līgumā paredzētajā laikā, Finanza piedāvā iespēju atlikt kredīta pamatsummas atmaksu. Ieskaitiet aizdevuma pagarināšanas maksu Finanza bankas kontā, un aizdevuma atmaksas termiņš tiks pagarināts uz 7, 14 vai 30 dienām. Atmaksu drīkst pagarināt tik reizes, cik nepieciešams, ja vien netiek pārkāpti līguma noteikumi. Jāpiebilst, ka Finanza ātro aizdevumu drīkst atmaksāt pirms termiņa – bez soda procentiem, bez nepatīkamiem pārsteigumiem.

Saņemt kredītu

Ātrais aizdevums Jūsu bankas kontā tiks ieskaitīts darba dienās no  9:00 līdz 20:00 un brīvdienās un svētku dienās no 09:00 līdz 16:00, jo šāds ir Finanza aizdevēja darba laiks!

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.