Finanza ātrie un patēriņa kredīti

Finanza ir vēl viens ātro kredītu aizdevējs, kurš saviem klientiem piedāvā aizņemties arī patēriņa kredītus. Aizņēmējam atliek izvērtēt, kurš aizdevums ir piemērots viņa vajadzībām. Pieteikumi abiem kredīta veidiem tiek pieņemti internetā.

Vairāk par Finanza kredītiem

Finanza ātrais aizdevums

Finanza.lv piedāvā dažādus ātro kredītu veidus un iespējas – viss atkarīgs no Tavām vajadzībām un maksātspējas:

  • Jaunajiem klientiem Finanza.lv piedāvā ātros, bezprocentu kredītus dažādās summās, ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Turklāt, Finanza.lv ātrie kredīti pieejami bez ķīlas, galvojumiem un izziņām no darba vietas;
  • Lielākiem dzīves plāniem Finanza.lv piedāvā patēriņa kredītus sākot no 300 – 1000 euro. Finanza.lv patēriņa kredīta atmaksas laiks ir sākot no 3 mēnešiem līdz pat 12 mēnešiem jeb 1 gadam, ko pēc savām iespējām nosaka klients un izvērtē aizdevējs.

Finanza.lv ātro kredītu pagarināšanas iespējas

Nesatraucies, ja laikā tomēr nevari atmaksāt ātro kredītu – Tev ir iespēja atlikt kredīta maksājumu uz termiņu līdz 30 dienām. Pavisam vienkārši – ieskaiti kredīta pagarinājuma maksu norādītajā Finanza.lv kontā un kredīta atmaksas termiņš tiks pagarināts.

Finanza.lv ātrie kredīti ir lieliska iespēja kur aizņemties steidzamos brīžos, tomēr esi apdomīgs – vispirms iepazīsties ar līguma noteikumiem un pārdomā savas atmaksas iespējas.

Ko izvēlēties?

Izvēle ir atkarīga no tā, cik liela summas nepieciešama. Viens ir skaidrs, ja nepieciešama neliela naudas summas, tad ātrais kredīts ir labākais risinājums, jo Finanza pirmo kredītu aizdod bez procentu maksas. Lielākas summas gadījumā – der apsvērt patēriņa kredītu līdz 1000 euro ar atmaksu līdz 12 mēnešiem.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.