Greencredit ātrais aizdevums

GreenCredit ātrais aizdevums internetā bez ķīlas un galvojuma līdz Eur 425 uz laiku līdz 30 dienām tikai dažu minūšu laikā. Pirmais aizdevums līdz Eur 300 bez procentiem – nekādi procenti, nekādas komisijas maksas. Lai saņemtu GreenCredit ātro aizdevumu, Tev nepieciešams tikai mobilais telefons un bankas konts.

Saņemt GreenCredit ātro aizdevumu

Greencredit ātrais aizdevums

Ātro aizdevumu no GreenCredit varēsi saņemt, ja Tev nebūs kavēti kredīta maksājumi un pārkāptas parādsaistības. Ej uz GreenCredit mājas lapu un aizpildi pieteikuma veidlapu, lai saņemtu ātro aizdevumu tikai 10 līdz 20 minūšu laikā.

Kas nepieciešams, lai saņemtu GreenCredit ātro aizdevumu?

Vecums. GreenCredit izsniedz ātro aizdevumu no 21 līdz 75 gadiem.

Kredītvēsture. Jums jābūt pozitīvai kredītvēsturei bez kavētiem kredīta maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām pie GreenCredit un citās iestādēs.

Bankas konts. Jums būs nepieciešams bankas konts, kādā no Latvijas bankām. Ātro aizdevumu varēsi saņemt uz savu reģistrācijas laikā norādīto bankas kontu.

Mobilais telefons. Jums būs nepieciešams mobilais telefons, lai varētu pabeigt reģistrāciju un saņemt ātro aizdevumu dažu minūšu laikā.

Viens cents. Ja esi jauns klients, tad Tev vajadzēs identificēt savu bankas kontu pārskaitot Eur 0.01 no sava reģistrācijas laikā norādītā bankas konta uz GreenCredit bankas kontu.

Cik daudz var aizņemties no GreenCredit?

Greencredit.lv

Pirmajā reizē Tu vari aizņemties līdz Eur 300. Pirmais aizdevums no GreenCredit ir bez procentiem – atdod tik, cik paņēmi. Ja aizdevumu atdosi bez līguma nosacījumu pārkāpumiem, tad otrajā reizē varēsi aizņemties līdz Eur 425.

Kā atmaksāt aizdevumu?

GreenCredit piedāvā atmaksāt ātro aizdevumu ar pārskaitījumu uz GreenCredit bankas kontu. Tas nozīmē, ka GreenCredit aizdevumu vari atmaksāt internetbankā vai jebkurā bankas filiālē. Ja Tev atmaksas termiņa beigās ir radušās problēmas ar naudas atmaksu, tad otrs variants ir pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu. Lai pagarinātu aizdevuma atmaksas termiņu, nepieciešams ieskaitīt pagarināšanas maksu GreenCredit bankas kontā. Pagarināšanas maksa ir atkarīga no aizdevuma summas un atmaksas termiņa. Aizdevuma pagarināšana dod iespēju atlikt pamata summas atmaksu uz izvēlēto pagarināšanas termiņu.

GreenCredit darba laiks: No pirmdienas līdz piektdienai 8:00 – 21:00, sestdienās un svētdienās 10:00 – 18:00. Šajā laikā GreenCredit konsultanti atbildēs uz Taviem jautājumiem. Arī naudas pārskaitījumi, aizdevuma pieteikuma izskatīšana un citas darbības tiek veikts GreenCredit darba laikā. Ja pieteikums tiks iesniegts ārpus darba laika, tad tas tiks izskatīts un nauda pārskaitīta GreenCredit darba laikā.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.