Icredit

Icredit kompānija izsniedz aizdevumus internetā, kas ir ātrie aizdevumi uz termiņu līdz 12 mēnešiem. Tie ir ātrie aizdevumi internetā līdz 300 eiro. Ātrais aizdevums bez ķīlas un galvojuma cilvēkiem, kam nepieciešami papildus naudas līdzekļi.

Kas var aizņemties ātro aizdevumu internetā bez ķīlas no Icredit kompānijas, kura piedāvā īstermiņa aizdevumus internetā. Aizņēmumam pieteikties var Latvijas pilsonis vai pastāvīgais iedzīvotājs, kuram nepieciešams aizdevums. Ja esi Latvijas pilsonis vai pastāvīgais iedzīvotājs un ir nepieciešams ātrs aizdevums, tad piesakies aizdevumam. Papildus Tev jābūt vecumā no 21 gada līdz 60 gadiem. Noteikti saņemsi aizdevumu arī, ja būsi 60 gadus vecs Latvijas pilsonis vai pastāvīgais iedzīvotājs. Viens no galvenajiem nosacījumiem varētu būt, ka nedrīkst būt kavētu maksājumu par citiem kredītiem vai saistībām, jo kredītu kompānijām tādas lietas nepatīk. Pašsaprotams nosacījums, ka nedrīkst būt neatmaksātu aizdevumu pie Icredit kompānijas, kura izsniedz ātrus aizdevumus internetā bez ķīlas.

Aizņemties no SMScredit ir ātri un izdevīgi, jo

  • Pirmais aizdevums bez procentiem
  • Aizdevumu iespējams saņemt pāris minūšu laikā
  • Klients pats var izvēlēties aizdevumu summu un atmaksas termiņu
  • Ja nepieciešams iespējams pagarināt atmaksas termiņu
  • Lieliska apkalpošana

SpieD Šeit un piesaki pirmo aizdevumu!

Aizdevuma atmaksa

Neaizmirsti atmaksāt aizdevumu noteiktajā laikā, bet ja nevari atmaksāt, tad pagarini atmaksas termiņu, ko piedāvā pakalpojums: pagarināt atmaksas termiņu. Tas dod iespēju pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu par simbolisku samaksu uz 7, 14 vai 30 dienām.

Aizņemies atbildīgi, lai varētu aizņemties ātro aizdevumu internetā bez ķīlas arī turpmāk bez liekām problēmām. Pirms aizņemies ātro aizdevumu – izvērtē savas iespējas to atmaksāt, jo aizdevumu var atļauties cilvēki ar ienākumiem.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.