Izvēlēties kredītu

Izvēlies jebkuru kredītu summu un saņem 100% atlaidi, jo pirmais kredīts ir bez maksas jeb 0% kredīts internetā bez ķīlas. Tavu pieteikto 0% bezprocentu kredītu bez ķīlas pārskaitīs pavisam drīz uz Tavu bankas kontu. Saņem ātro kredītu visātrāk: 10 līdz 20 minūšu laikā, kas ir ātrs kredīts internetā bez maksas.

Tie ir ātri un izdevīgi ātrie kredīti internetā, kurus var pieteikt neatejot no datora. Viss nepieciešamais ir dators ar internets. Kvalitatīvs internets tiek piedāvāts no Lattelecom interneta pakalpojumu sniedzēja, kurš piedāvā internetu, televīziju un citus pakalpojumus, kuri ir stabili un par pieņemamu cenu. Un papildus būs nepieciešami tādi sīkumi, kā mobilais telefons, e-pasts un protams arī bankas konts uz kuru aizdevējam pārskaitīt Jūsu kredītu.

Kā saņemt kredītu

Kredītu var saņemt ātri un vienkārši, jo nav nepieciešami papildus papīri, izziņas no darba un ķīlas. Kredītu var saņemt pat 15 minūšu laikā no pieteikumu apstiprināšanas brīža. Lai pieteiktos kredītam ir nepieciešams reģistrēties vai ielogoties savā lietotāja profila. Reģistrācija ir BEZ maksas un tas aizņems tikai pāris minūtes. Reģistrēties vajag tikai vienu reizi un turpmāk varēsi pieteikt kredītu ielogojoties sava lietotāja profilā un piesakot kredīta summu un kredīta atmaksas termiņu. Kā jau tika minēts, tad pēc reģistrācijas lietotājs var pieteikt kredītu caur savu lietotāja profilu, ko viņš iegūst reģistrējoties. Kredītu internetā var pieteikt vairākos veidos, kā piemēram, zvanot un sūtot SMS. Populārs veids, lai pieteiktu kredītu internetā bez ķīlas ir piesakoties no sava lietotāja profila. Klients savā profilā visu kontrolē, jo viss skaidri un gaiši ir redzams.

Lietotājs, kurš ir reģistrējies var izvēlēties naudas summu un atmaksas termiņu. Jūs varat aizņemties 10 eiro un Jūs varat aizņemties 100 eiro, jo nav noteiktas konkrētas pieejamās summas. Tas pats arī ir ar atmaksas termiņu, kurš maksimāli ir iespējams līdz pat 30 dienām. Nepieciešamības gadījumā būs pieejams pakalpojums „pagarināt kredīta atmaksas termiņu”. Šis pakalpojums dod iespēju pagarināt kredīta atmaksas termiņu atkārtoti. To var pagarināt par 7, 14 vai 30 dienām un pats galvenais kredīta atmaksas termiņu var pagarināt neierobežotu reižu skaitu. Protams nedrīkst pārkāpt aizdevēja līguma nosacījumus. Jāpiebilst arī tas, ka pagarinājums jāveic pirms rēķina saņemšanas, jo savādāk Jūs varat saņemt atteikumu.

Atceries, ka jaunie klienti var pieteikt pirmo kredītu bez maksas par kuru papildus nebūs jāmaksā. Aizņemies atbildīgi izvērtējot savas spējas atmaksāt pirmo kredītu bez procentiem un komisijas maksas.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.