Kā atmaksāt aizdevumu

Kad esam aizņēmušies kredītu uz noteiktu laiku, tad termiņa beigās var rasties jautājumi, kā atmaksāt ātro kredītu. SMScredit Jums piedāvā atmaksāt ātro aizdevumu laikā vai pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu izmantojot papildpakalpojumu pagarināt atmaksas termiņu.

Ja nav problēmas atmaksāt kredītu laikā, tad varam atmaksāt naudu

  • Izmantojot internetbanku
  • Uzrādot pa pastu saņemto SMScredit rēķinu
  • Jebkurā bankā, jebkurā filiālē, visā Latvijas teritorijā
  • Jebkurā Latvijas Pasta nodaļā
  • Jebkurā Narvesen kioskā

Pagarini aizdevuma atmaksas termiņu

Otrs variants ir pagarināt atmaksas termiņu. Ja jūti, ka nevarēsi atdot kredītu līgumā paredzētajā laikā, tad vari izmantot papildpakalpojumu atlikt kredīta atmaksu. Tas dod iespēju nepārkāpjot līguma nosacījumus viegli atlikt kredīta atmaksu. Lai to izdarītu ir jāieskaita noteikta summa (atkarībā no Jūsu aizdevuma lieluma) un Jūsu kredīta atmaksas termiņš tiks pagarināts.

Kredīta pagarinājums Jums ir jāveic vēl pirms pienākušas kredīta atdošanas termiņa beigas. Par veiksmīgu kredīta atmaksas termiņa pagarināšanu SMScredit Tevi informēsim, nosūtot īsziņu. SMScredit ātrā kredīta atmaksas termiņu var pagarināt par 7 dienām, 14 dienām un 30 dienām. Kredīta atmaksu Tu drīksti pagarināt tik reižu, cik vēlies, ja vien neesi pārkāpis kredīta līguma nosacījumus.

Pirmais kredīts bez procentiem un komisijas maksas. Arī pirmo kredītu bez procentiem var pagarināt vēl par 7, 14 vai 30 dienām. Arī pirmo kredītu var pagarināt tik reizes, cik vajag. Aizņemoties, piemēram 100 Eur uz 20 dienām, Tev pēc 20 dienām būs jāatgriež tie paši 100 Eur vai aizņemoties, piemēram, 150 Eur uz 30 dienām, Tev pēc 30 dienām būs jāatgriež tie paši 150 Eur.

Aizņemies atbildīgi un piesakies SMScredit kredītam, kas jaunajiem klientiem ir bez procentiem.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.