Kā gudri iepirkties

GPLCenas pēdējā laikā tikai palielinās, sniedzot mazāk par to pašu summu. Pārtikas iegāde ir dārga, bet no tās nevar izvairīties. Ātrie kredīti internetā ir dārgi pēc GPL likmes, bet tie ir noderīgi. Ar zemāk minētajiem padomiem, Jūs būsiet gatavi doties uz veikalu ar gudru rīcības plānu un ātros kredītus aizņemsieties retāk. Nekad nav bijis tik viegli ietaupīt naudu.

Pirms Jūs veicat iknedēļas iepirkšanos, sarakstiet maltīšu plānu visai nedēļai. Neaizmirstiet ņemt vērā arī brokastis un pusdienas. Tas palīdzēs Jums, veidojot savu iepirkumu sarakstu, jo Jūs iegādāsieties tikai tās lietas, ko Jūs izmantosiet. Tas ir pirmais solis, lai ātrie kredīti tiek ņemti retāk un lietderīgāk, nevis pārāk bieži.

Pērciet vairāk saldētu dārzeņu un augļu. Tie vienmēr garšo svaigi, Jums būs mazāk jāizmet ārā, jo saldētavā augļi un dārzeņi nebojāsies. Ja Jums ir iespēja, iegādājieties pārtiku tirgū, jo tur tā būs lētāka un reizēm arī dabīgāka.

Pagatavojiet vismaz vienu veģetāru maltīti nedēļā, jo gaļas patēriņa samazināšana ievērojami samazinās Jūsu pārtikas preču rēķinus, kas atkal ļaus kredītus ņemt retāk. Dārzeņu sautējumi ir lēti pagatavojami, Jūs varat iesaldēt pārpalikumus. Vai arī vienkārši izmantojiet mazāk gaļas ēdienus un vairāk pievienojiet dārzeņus. Tas būs arī daudz veselīgāk!

Neiegādājieties ūdeni pudelēs. Iegādājieties krūzi ar filtru, ko var glabāt ledusskapī. Tas ietaupīs naudu par pārtikas rēķiniem un būs videi draudzīgāk, jo Jūs nekrāsiet tukšās plastmasas pudeles.

Pārbaudiet visu plauktu, lai atrastu Jums vēlamo preci. Lietas, kas novietotas “acu augstumā”, var būt dārgākas nekā tas, ko Jūs meklējat. Tāds ir mūsdienu mārketings!

Ja Jums patiešām ir saspringts budžets, vienu vakaru nedēļā ēdiet patiešām lētu maltīti. Saspringts budžets ir daudziem, kuri paļaujas uz biežu aizņemšanos. Esiet gudrāks un aizņemieties retāk, jo parāds nozīmē procentus.

Gudra pārtikas iegāde, gudra īstermiņa kredīta aizņemšanās palīdzēs Jums iegūt vairāk par to pašu summu bez procentiem un pārmaksas.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.