Kā iegūt naudu (aizņemties un cits)

Ātrie aizdevumi: Ja Jums ir nepieciešams ātri iegūt naudu, Jūs varat iegūt to, izmantojot ātro aizdevumu. Bet nesteidzieties un nepiesakieties ātrajam aizdevumam, ja Jums nav plānu par to, kā atmaksāt to atpakaļ! Ja esat nolēmis iegūt ātro aizdevumu, tad pārliecinieties, ka Jums iespējas to atmaksāt atpakaļ, lai nesabojātu kredītvēsturi un neiedzīvotos lielākos parādos.

Lombardi: Ir ļoti viegli iegūt ātru naudu no lombarda. Jums tikai nepieciešams aiznest personīgās mantas, kam ir kāda vērtība uz tuvējo lombardu un izmantojiet to kā nodrošinājumu, lai saņemtu aizdevumu. Jūs vienkārši ieķīlājiet lombardā savas mantas un lombards izsniegs Jums naudu. Pēc tam Jūs maksājat procentus par aizdevumu.

Tālākminētais ļaus Jums saņemt naudu ātri, bet tas, iespējams, aizņems mazliet vairāk nekā iepriekšējās alternatīvas:

Kredīts pret auto ķīlu – Šis ir jauns populārs veids, kā iegūt papildus naudu. Jūs ieķīlājat savu auto, lai saņemtu kredītu. Jūs varat saņemt kredītu līdz pat 70%, 80% un pat 90% no auto vērtības. Ja aizdevējs ir uzticams, tad auto būtu jāpaliek pie Jums arī kredīta atmaksas laikā.

Pārdodiet kaut ko: Ja Jums ātri nepieciešama papildus nauda un Jums ir kaut kas vērtīgs, Jūs varat to pārdot. Viena iespēja ir pārdot priekšmetus sludinājumu portālos. SS.lv ir sludinājumu servisa  mājas lapa, kur Jūs varat ievietot īpašumu pārdošanai. Tas parasti ir bezmaksas un ir nepieciešamas tikai dažas minūtes, lai izveidotu savu reklāmu.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.