Kā izmainīt sliktus finanšu ieradumus?

NaudaĻoti prātīgi ir vērsties pie profesionāļiem ar lūgumu palīdzēt. Jums var palīdzēt  saprast savas kļūdas un ieteikt labākos veidus kā izvairīties no šādiem ieradumiem nākotnē.

Nav nebūt viegli mainīt savus ieradumus. Taču sevi kontrolējot var panākt satriecošus rezultātus. Tieši kontrole ir galvenais, lai panāktu labus rezultātus. Saprotot kur ir kļūdas, kas ir jāmaina, ir jāspēj pieņemt lēmums mainīt to kas ir jāmaina un ir jāspēj pieturēties pie šī plāna. Tas ir ļoti grūti, bet rezultātu sasniegt var tikai šādā veidā.

Ieradumu maiņai ir jāpieiet pakāpeniski. Ja jums ir vairāki ieradumi kurus jūs vēlaties mainīt, tos  visus izmainīt vienā diena nebūs iespējams. tas ir jādara pakāpeniski. Ieradumu maiņa var atstāt psiholoģisku iespaidu uz jums. Tāpēc nevajadzēt uz reiz atteikties no vairākām lietām. Ja visu dara uzreiz, jūs tikai apgrūtināt šo procesu. Pamazām mainot vienu ieradumu pēc iepriekšējā, ir iespējams sasniegt labākus rezultātus daudz vieglāk.

Lai atvieglotu šo procesu jūs varat nospraust konkrētu mērķi, kura dēļ to visu darāt. Šādi jums būs vieglāk mainīt ieradumus, jo ir konkrēts mērķis uz kuru jūs ejat. Tuvojoties šim mērķim jūs redzēsiet rezultātus un tas sniegs gandarījumu, jo ieguldītais darbs sāk atmaksāties.

Arī apkārtējo palīdzība ir ļoti svarīga. Ja jums ir draugi kuri jau ir pieraduši, ka jūs esat tas, kurš maksā par dzērieniem klubā, tad šie draugi var jums apgrūtināt šo procesu. Daļēji, ir jāmaina arī viņu ieradumi. Bet, ja šie paši cilvēki cenšas jums palīdzēt, tad viss var ritēt daudz raitāk un vieglāk. Svarīgi ir cilvēki kuri jums pateiks, ja sāksiet atkal ieslīgt šajos ieradumos, jo paši to varat nepamanīt.

This entry was posted in Noderīgi and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.