Kā notiek kredīta saņemšana 2019. gadā

Kredīta saņemšanas nosacījumi ar dažiem izņēmumiem nav mainījušies jau gadiem. Viss ir vienkārši un ātri izpildāms, ja netiek pieļautas kļūdas reģistrācijas laikā. Piemēram, ja tiks norādīti neprecīzi dati, tad kredīts tiks atteikts un kredīta saņemšana var ievilkties.

Aizņēmējs reģistrējas kreditora Mājas lapā. Reģistrējoties Aizņēmējs aizpilda visus aizpildāmos laukus un sastāda paroli, izmantojot kuru, turpmāk pēc reģistrācijas, Aizņēmējs, veicot Aizdevuma pieprasījumus, Līgumā paredzētajā kārtībā, apliecina savu identitāti. Viss ir ātri izpildāms un nav nepieciešams pamest savu mājokli, kā tas bija arī 2018. Gadā, jo viss notika caur internetu.

Visām norādītajām ziņām ir jābūt patiesām. Reģistrējoties, Aizņēmējam ir jāievēro Aizdevēja Mājas lapā sniegtie norādījumi. Tas nozīmē, ka reģistrējoties ir jāizlasa līgums un jāsaprot aizdevuma ņemšanas atbildību.

Gadījumā, ja Aizdevuma pieprasījums tiek noraidīts, Aizņēmējs par to tiek informēts minētā paziņojuma ietvaros.

Kredīta aizdevējs lēmumu par Aizdevuma piešķiršanu vai tā atteikumu paziņo Aizņēmējam pēc tam, kad ir saņēmis visu nepieciešamo informāciju, kas ir norādīta līguma punktos.

This entry was posted in Noderīgi. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.