Kā sakrāt naudu neparedzētiem tēriņiem?

GPLJa ir atrasts kur var ietaupīt un no kā var atteikties, nākamais solis ir pieturēties pie iekrājumu veidošanas. Ja mums parādās lieki līdzekļi, mēs vēlamies tos iztērēt. Kā saka – naudai patīk ka to tērē. Tā mēs redzam lietas kuras vēlamies iegādāties, mazāk piedomājam pie tā, kā mēs tērējam naudu. Īpaši tad, ja mūsu līdzekļi ir ierobežoti, mēs varam tikt pārsteigti ar to, ka mēneša beigas mums ir lieka naudiņa. Ir grūti turēties pretim kārdinājumam to iztērēt. Bet, ja to iztērēsiet, tad iekrājumu vairs nebūs.

Ja esat izlēmuši iekrāt, esat atraduši veidu kā iekrāt un spējat sevi kontrolēt, atliek saprast kad šos iekrājumus tērēt. Iekrājumi neparedzētiem izdevumiem ir tieši tam paredzēti. Bet tas nenozīmē ka tie ir jāiztērē pie katriem neparedzētiem izdevumiem. Ir dažādi neparedzēti izdevumi. ir tādi, kurus varat atļauties tā pat un ir tie kuriem tiešām vajag iekrājumus. Ja ir kāds atgadījums kurš prasa kādus līdzekļus un jums tie ir pieejami bez iekrājumu tērēšanas, tad tos nevajadzētu aiztikt. Bieži vien, mēs spējam ar šiem atgadījumiem tikt galā arī bez iekrājumu, kredītu vai citas palīdzības. Bet, ja ir iekrājumi, tad mums nav lieki jādomā. Tomēr, šādi varam iztērēt iekrājumus un pēc tam var gadīties kas tāds, kur tie tiešām ir nepieciešami. Protams, nevajag atlikt to tērēšanu uz visiem laikiem, bet ir jāprot atšķirt situācijas kad vajag un kad ir citas iespējas.

Iekrājumu veidošana var būt ļoti grūta un sarežģīta, īpaši sākumā. Tomēr tie ir liels drošības spilvens un atvieglos jūsu dzīvi, šādi atsverot visas grūtības.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.