Kāds ir ātro aizdevumu mērķis

Ātro aizdevumu mērķis ir sniegt īstermiņa finansiālu palīdzību Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem (gan pilsoņiem, gan nepilsoņiem). Ja indivīds saskaras ar negaidītu rēķinu, piemēram, auto remontu, svarīgiem mājokļa labiekārtošanas darbiem vai neliela parāda atmaksu, ātrais aizdevums varētu būt atbilde.

Ļaujot aizņemties līdz pat 400 un vairāk eiro bez ķīlas un ar iespēju saņemt naudu aizņēmēja bankas kontā tajā pašā dienā (pat 15 minūšu laikā), nozīmē, ka īstermiņa finanšu problēmas risinājums var tikt iegūts ļoti ātri. Patiesībā ātrie aizdevumi ir izveidoti šim konkrētajam mērķim, tādēļ tie neietver parasto aizdevumu apgrūtinājumus un formalitātes un pieteikties tiem var tiešsaistē.

Kas ir ātrais aizdevums

Ātrais aizdevumsĀtrais aizdevums ir nenodrošināta aizdevumu forma, jo netiek prasīta ķīla (auto, zeme u.c.) un tādēļ ietilpst nenodrošināto aizdevumu kategorijā. Parasti šie aizdevumi tiek izsniegti uz īsu laika periodu, parasti uz 1 kalendāro mēnesi, bet pastāv iespēja aizņemties uz ilgāku laiku. Šis aizņemšanās veids var būt ideāls, ja aizņēmējam nepieciešams tikai īstermiņa risinājums un aizdevuma summa nav lielāka par Eur 500. Lielākiem aizdevumu apjomiem, es ieteiktu sazināties ar patēriņa kredīta aizdevējiem, kuri piedāvā lielākas aizdevumu summas ar ilgākiem atmaksas termiņiem.

Kā tika minēts iepriekš, ātrais aizdevums ir īstermiņa mērķiem un tām personām, kurām nepieciešama tūlītēja naudas palīdzība. Piesakoties šāda veida aizdevumam, Jums ir iespēja saņemt aizdevumu, kas tiks ieskaitīts Jūsu bankas kontā dažu minūšu laikā. Lai arī daudzi aizdevēji pieprasīs papildus samaksu par šo pakalpojumu, daži ne – tāpēc es vienmēr iesaku izpētīt dažādus piedāvājumus, lai noskaidrotu procentus, kas Jums būs jāatmaksā, un papildu maksas, kas Jums būs jāmaksā aizņemoties aizdevumu, un, kas jāņem vērā pirms aizdevuma līguma parakstīšanas.

Vai Jūs varat atļauties ātro aizdevumu

Kā ar jebkāda veida aizņēmumu – īstermiņa vai ilgtermiņa, Jums vienmēr jājautā sev, vai Jūs varat atļauties aizdevumu atmaksāt un vissvarīgāk, kādas būs Jūsu kopējās aizdevuma izmaksas kopā ar procentiem un citiem maksājumiem. Es vienmēr iesaku pārskatīt savus individuālos finansiālos apstākļus pirms aizdevuma līguma parakstīšanas. Atcerieties, ka, lai gan var būt lieliski tikt apstiprinātam un ātrais aizdevums ļaus Jums atmaksāt steidzamus rēķinus vai citus finansiālus izdevumus, ātrais aizdevums jāatmaksā līgumā noteiktajā laikā.

Nespēja atmaksāt aizdevumu laicīgi varētu nozīmēt papildu izmaksas pie tām, ko aizdevējs noteicis aizdevuma izsniegšanas brīdī. Nespēja atmaksāt aizdevumu laicīgi varētu nozīmēt kredītvēstures maiņu, kas liegs saņemt ne tikai ātro aizdevumu, bet arī patēriņa un cita veida aizdevumus.

This entry was posted in Noderīgi and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.