Kas ir muitas nodoklis

Muitas nodoklis ir jāmaksā par visiem pirkumiem, kuru kopējā summa pārsniedz 20 eiro. Muitas nodoklis ir 21% no kopējās preces vērtības, neskaitot sūtīšanas un piegādāšanas cenu. Lai izvairītos no muitas nodokļa maksāšanas, precēm, kuras pārsniedz 20 eiro summu ir jāvienojas ar sūtītāju. Daudzi preču sūtītāji ir pretimnākoši un ir gatavi sūtīt mobilo telefonu, kurš maksā 400 eiro, var atsūtīt paciņā, uz kuras ir uzraksts mp4 un cena 19 eiro. Tādā veidā tiek apieti muitas nodokļa maksājumi.

Esi gatavs maksāt muitas nodokli?

Ko darīt tiem, kuri pērk preces par 25 eiro un ir gatavi mazliet samaksāt par muitas nodokli? Prece, kura ir atnākusi uz Latviju, Jums atradīsies valsts muitā, līdz nodoklis tiks nomaksāts. Visus nepieciešamos dokumentus ir iespējams nosūtīt elektroniski un pārskaitīt naudu par muitas nodokli izmantojot interneta banku. Tādā veidā šis process ir diezgan vienkāršs un ātrs. Jautājumu gadījumā vienkārši jākonsultējas ar muitas darbiniekiem, zvanot vai rakstot uz e-pasta adresi. Tāpēc, tiem, kuri uztraucās par to kā nomaksāt muitas nodokli, nav pamata uztraukumam. Tas prasa nedaudz pacietību un problēma atrisināta. Atsevišķos gadījumos tas var prasīt vairākas nedēļas, līdz Jūsu sūtījums no interneta tiek atmuitots.

Svarīgi par iepirkšanos internetā

Iepērkoties internetā, ir svarīgi rūpīgi izlasīt visas detaļās par preci, kuru vēlaties iegādāties. Ir ļoti daudz gadījumu, kad cilvēki pasūta preci internetā, kur izrādās, ka šīs preces materiāls ir daudz lētāks, nekā tas likās attēlā, kad veici preces pasūtījumu. Iepērkoties internetā, ir svarīgi apskatīt arī preces izmērus, jo bildē nereti prece izskatās savādāk, nekā tā ir dzīvē. Galvenais ir nekad nepirkt preces par tādu naudas summu, kuru Jūs netērētu dzīvē. Iepirkšanās internetā ir mazliet riskantāka nekā dzīvē. Labāk pirkt vairāk lētākas lietas, nekā vienu dārgu.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.