Kas ir OpenCredit

OpenCredit ir 2009. gadā dibināta ātro kredītu kompānija, kas privātpersonām izsniedz patēriņa kredītus Latvijas teritorijā. OpenCredit ir NetCredit daļa, kas bez Latvijas darbojas arī Čehijā, Krievijā, Gruzijā un Polijā. OpenCredit ir viens no lielākajiem aizdevējiem Latvijā; uzņēmumam ir licence īstermiņa kredītu izsniegšanai Latvijas teritorijā.

OpenCredit aizdevuma specifika

  • OpenCredit aizdevumu var saņemt no 20 gadu vecuma;
  • Aizdevumu var saņemt 15 minūšu laikā;
  • Summa no 50 līdz 1500 eiro;
  • Termiņš no 14 dienām līdz 12 mēnešiem;
  • Darbadienu darba laiks no 8 līdz 22, brīvdienās no 9 līdz 18;
  • Lai saņemtu kredītu, jābūt ar “tīru” kredītvēsturi, regulāriem ienākumiem un aktīvu bankas kontu kādā no Latvijas bankām.

OpenCredit

Kam domāts OpenCredit aizdevums?

OpenCredit aizdevums, tāpat kā visi ātrie kredīti, ir domāts visiem, kam šādu vai citu iemeslu dēļ radies īstermiņa finanšu iztrūkums. Piemēram, ja nevarat samaksāt par īri, jo līdz algas dienai palikušas pāris dienas, noderēs OpenCredit aizdevums. Tāpat ātrais aizdevums noder rēķinu apmaksai un citām lietām, piemēram, pārtikas iegādei, un tā tālāk. Svarīgākais, ko der zināt – ātrais kredīts ir domāts tikai spiedīgas vajadzības gadījumiem. Vēl viena svarīga lieta – reģistrējoties jānorāda savi ikmēneša ienākumi un izdevumi, lai kredītdevējs var izvērtēt, vai un kādu summu jums piešķirt. Ienākumi jānorāda patiesīgi, pretējā gadījumā var sanākt nepatikšanas, ja kredītdevējs uzzina, ka esat norādījis nepatiesu informāciju.

OpenCredit atšķirībā no citiem aizdevējiem izsniedz kredītu ilgākā laikaposmā. Tas ir īpaši izdevīgs tiem, kuri nestrādā visu cauru gadu vai kuriem nav oficiālu ienākumu, ar kuriem nodrošināt kredītu. Piemēram, mežstrādnieki vai pabalstu saņēmēji būs galvenie ieguvēji no tā, ka kredītu iespējams paņemt uz ilgāku laika posmu. Piemēram, ja ir neoficiāli ienākumi (bet ienākumiem, lai saņemtu aizdevumu, ir jābūt obligāti), var izvēlēties mazāku ikmēneša maksājumu, apmaksājot kredītu pirms termiņa ar ienākumu neoficiālo daļu.

OpenCredit jaunais logo

OpenCredit ir lieliski pielāgojams jebkura aizņēmēja vajadzībām, taču tas nenozīmē, ka tādēļ vajadzētu aizņemties vieglprātīgi. OpenCredit nekad nebūs risinājums ilgtermiņa finanšu problēmām; nodrošinieties, ka varēsit kredītu atdot bez liekām problēmām, jo kredīta neatmaksas gadījumā aizdevējs ir tiesīgs nodot jūsu informāciju parādu piedzinējiem.

This entry was posted in Noderīgi and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.