Kas ir zuz.lv?

zuz.lv ir informatīvs portāls, kurā varat salīdzināt ātro un patēriņa kredītu piedāvājumus, kā arī uzzināt jaunāko par ātro un patēriņa kredītu nozari. Portāla sākumlapā vienuviet redzami pārdesmit aizdevēju piedāvājumi. Tā kā aizdevēju ir tik daudz, patērētājiem var rasties grūtības atsijāt labāko piedāvājumu, un portāls radīts ar domu palīdzēt apmeklētājiem orientēties piedāvājumā.

zuz.lv uzskaita svarīgākos katra aizdevēja nosacījumus. zuz.lv ir ļoti vienkārši izmantot – atrodiet aizdevēju, kura nosacījumi jūs apmierina, un spiediet ‘Saņemt naudu’, ja vēlaties saņemt kredītu, vai ‘Plašāka informācija’, ja vēlaties uzzināt vairāk. Pašlaik pieejami aizdevēji, kas aizdot no 5 līdz pat 3000 eiro, tāpēc teju ikviens varēs atrast saistošu piedāvājumu. zuz.lv nenodarbojas ne ar kāda konkrēta ātrā kredīta devēja reklamēšanu, ne bezatbildīgas aizņemšanās veicināšanu.

zuz.lv vīzija

zuz.lv atrodamās informācijas mērķis ir izglītot un apspriest, iesaistīties publiskajā diskursā par tēmām, kas svarīgas finanšu nozarei. zuz.lv iestājas pret jebkāda veida diskrimināciju, vai tas būtu rases, ādas krāsas, dzimuma, reliģiskās, politiskās vai kādas citas pārliecības/īpašības dēļ. Tāpat mēs iestājamies pret cilvēku šķirošanu, vadoties pēc sociālā vai mantiskā stāvokļa vai kāda cita iemesla.

Zuz.lv ir par caurspīdīgas informācijas sniegšanu, neapelējot pie bailēm, māņticības, vai zināšanu un pieredzes trūkuma. Mēs neattēlojam, neizmantojam un nepieminam nevienu fizisko personu – ne kā privātu, ne kā amata personu – vai kādas personas īpašumu bez viņa/-s piekrišanas. Tāpat zuz.lv ir pret nomelnošanu, nonicināšanu vai izsmieklu, gan attiecībā uz personām, gan uzņēmumiem, precēm, pakalpojuiem un preču zīmēm.

Tāpat zuz.lv neizmanto ne fizisku, ne juridisku personu vārdu, uzvārdu, nosaukumu, preces vai citu apzīmējumu bez tās piekrišanas. Zuz.lv neatdarina citu reklāmdevēju tekstus, lozungus, vizuālo tēlu, skaņu vai citas autortiesību likumiem pakļautas lietas bez piekrišanas. Mēs neveicam nekādas darbības, kas varētu radīt neskaidrības vai maldināt par reklāmdevēju, reklamējamām precēm vai pakalpojumiem.

Pie zuz.lv rakstiem iespējams atstāt komentārus, taču tie nekādā gadījumā nepauž portāla veidotāju viedokli. Lai gan komentāri tiek uzraudzīti, zuz.lv nav saucams pie atbildības par komentāru saturu.

zuz.lv un ātrie kredīti

Vēlreiz jāuzsver, ka, tā kā sniegtajām ziņām ir tikai informatīvs raksturs, zuz.lv nereklamē aizdevējus un necenšas veicināt bezatbildīgu aizņemšanos. Sniegtie padomi un jebkāda veida ieteikumi, kurus varat atrast zuz.lv mājaslapā, nekādīgi nevar aizvietot vizīti pie finanšu konsultanta. Jebkuras personas pieņemtie finanšu lēmumi ir viņa paša/-s ziņā, un zuz.lv par tiem nevar būt atbildīgs.

Pirms pieteikties aizdevumam pie kāda kredītdevēja, aicinām vēlreiz pārbaudīt datu pareizību un rūpīgi izlasīt līguma noteikumus, kas atrodami kredītdevēja mājaslapā vai tiek jums paziņoti pirms aizdevuma saņemšanas. Lai gan tas gadās ļoti reti, portālā sniegtās ziņas var būt neprecīzas vai novecojušas, tādēļ aicinām ziņot par jebkādām izmaiņām kredītu nosacījumos. Lai gan zuz.lv ir ieinteresēts sniegt pēc iespējas aktuālākus datus, tā kā paši kredītdevēji par tiem nepaziņo, mēs nevaram būt atbildīgi par informācijas nepareizību.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.