Kas notiek pēc tam, kad beidzas īpašais piedāvājums?

Ferratum ātrais kredītsKas notiek pēc tam, kad kredītlimita īpašais piedāvājums bez komisijas maksas beidzās? Par kredītlīnijas komisijas maksājumiem nav jāuztraucas, kamēr kredītlimits netiek izmantots. Svarīgi ir zināt to, ka piesakoties kredītlīnijai pie Ferratum Bank, ik mēnesi būs jāmaksā 30 eiro, kas ir samērā liela summa, ņemot vērā to, ka šī kredītlīnijas pakalpojuma maksa tiek iekasēta atsevišķi no kredītlīnijas izmantotās summas, kas ir aptuveni 10% klāt, pie šiem 30 eiro.

Tas nozīmē to, ka ja kredītlīnija netiek izmantota, bet pakalpojums Jums joprojām ir pieslēgts, tad no Jums ik mēnesi tiks iekasēti 30 eiro, ja Jūs aizmirsīsiet tos atmaksāt, tad diemžēl kredītlīnijas pakalpojums var uzaudzēt negatīvu bilanci pats no sevis. Tieši tāpēc ar šo pakalpojumu ir jābūt īpaši piesardzīgiem. Tas ir izdevīgs tad, kad tiek izmantots, taču ja Jūs esat nolēmis pārtraukt izmantot kredītlīniju, tad būtu ieteicams atteikties no šī pakalpojuma, lai nebūtu jāmaksā par pakalpojumu, kurš netiek izmantots.

Ferratum Bank kredītlimits bez komisijas maksas lielākais pluss ir tas, ka neskatoties uz aizņemto naudas summu, Jums ir iespēja izvēlēties, cik daudz katru mēnesi vēlaties maksāt. Protams, ka katram klientam ir uzstādīta minimālā atmaksas summa, taču ja vēlaties, tad ir iespēja atmaksāt arī vairāk, vai pat segt visu kredītlīnijas parādu. Ja Jūsu kredītlimits ir 1200 eiro, un esiet iztērējis tikai 500 eiro, tad jebkurā laikā varat iztērēt vēl 700 eiro. Tas ir īpaši noderīgi ceļojumos ārzemēs un iegādājoties kādu lielāku pirkumu. Ir svarīgi būt uzmanīgiem ar kredītlīnijas pakalpojumu un pirms tam pieteikties, kārtīgi iepazīties ar visiem Ferratum Bank kredītlīnijas nosacījumiem, lai nav tā, ka vēlāk Jūs sagaida nepatīkami pārsteigumi ar neparedzētiem izdevumiem.

Ferratum Bank iesaka aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt aizdevumu!

This entry was posted in Noderīgi and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.