Kontakti

Kā Tevi sauc (Noteikti)

Tavs E-pasts (Noteikti)

Tēma

Ziņojums

Lai saņemtu aizdevumu, Tev:

  • ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 75 gadiem;
  • nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību;
  • nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.

Ātrais aizdevums dažās minūtēs bez ķīlas un galvojuma uz bankas kontu jau pēc pāris minūtēm. Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas spējas atmaksāt ātro aizdevumu. Piesaki aizdevumu šeit – internetā!

Mūsdienās par ātro kredītu labajām un sliktajām pusēm tiek diskutēts gan masu medijos, gan arī draugu kompānijās, taču, kas tad īsti ir ātrais kredīts un kad tas ir izdevīgi?

Ātrais kredīts ir īstermiņa aizdevumus, bez ķīlas un papīra kalnu aizpildīšanas kredīta saņemšanai. Latvijā šo kredītu izsniedz vairāk, kā 18 nebanku kreditēšanas uzņēmumi, turklāt vairāki no tiem piedāvā saņemt pirmo aizdevumu bez procentu maksas.

Process ir patiešām vienkāršs, kas ir iemesls, kāpēc daudzi cilvēki tiek aicināti to izmēģināt. Tas var būt saprotams, ja Jums ir nepieciešama ātra un viegla nauda ārkārtas vajadzībām, bet ir arī tādi, kuri izmanto šos noteikumus pat tad, ja viņi izmantos kredīta summu, lai iegādātos luksusa preces, ko viņi joprojām nevar atļauties ar saviem pašreizējiem līdzekļiem un ieņēmumiem.

 

Aizdevuma saņemšana ir pavisam vienkārša, lai saņemtu ātro aizdevumu jums:

  • Jābūt vismaz 20 gadus vecam
  • Jādzīvo Latvijas Republikā
  • nedrīkstat būt reģistrēts parādnieku datu bāzē
  • jābūt bankas kontam un mobilā telefona numuram

 

Ātro kredītu iespējams pieteikt internetā, zvanot konkrētā uzņēmuma operatoram vai sūtot īsziņu, tas nozīmē, ka jums nav jātērē savs laiks un līdzekļi, lai dotos uz kreditēšanas uzņēmuma biroju.

 

Katram no mums dzīvē ir bijusi situācija, kad ieraugam kaut ko, kas ļoti kārojas, taču konkrētajā brīdī īsti nevaram to atļauties, vai arī līdz algai palikušas vairākas dienas, bet makā jau svilpo vējš. Tieši šādām situācijām ir paredzēts ātrais kredīts.

 

Kam paredzēts ātrais aizdevums?

 

Ātrais aizdevums nebūs labākais aizdevuma veids mājas celšanai vai citiem ilgtermiņa pasākumiem, taču, ja steidzami ir nepieciešam neliela naudas summa un jūs zināt, ka dažu mēnešu laikā spēsiet to atdot, tad ātrais kredīts ir labākais risinājums.

 

Ātrais aizdevums bez procentu maksas

 

Šis piedāvājums Jums piedāvā pirmo reizi aizņemties pilnīgi bez papildus maksas – nekādas komisijas, nekādu procentu.

 

Tas nozīmē, ka aizņemoties ātro aizdevumu, piemēram, EUR 300 uz 30 dienām, pēc 30 dienām Jums būs jāatdod tie paši EUR 300.

 

Aizdevuma atmaksāšana

 

Kopā ar domu par naudas aizņemšanos, Jums ir arī jāsāk domāt par to, vai Jums būs iespēja atmaksāt ātro aizdevumu. Jums ir jāsaprot visi šajā procesā iesaistītie kredīta noteikumi. Jums skaidri jāsaprot, kas notiks, ja Jūs nespēsiet laicīgi atmaksāt kredītu. Tādā veidā, Jūs jau tagad varat aprēķināt, cik daudz papildus maksu tiks pievienotas Jūsu sākotnējam parādam, ja šāds scenārijs piepildīsies. Jums jāatceras, ka ir arī citi veidi, kā iegūt ātru naudu. Šeit ir dažas alternatīvas, kā ātri iegūt vajadzīgo naudu:

 

1. Jūs varat pārdot nevajadzīgu lietu vietējā sludinājumu portālā, tomēr pārliecinieties, ka Jums šo lietu nevajadzēs un piedāvātā cena ir adekvāta.
2. Jūs varat lūgt savam darba devējam avansa maksājumu. Viņi, protams, apstiprinās šādu pieprasījumu, ja iemesls ir ļoti svarīgs.
3. Runājiet ar draugiem par Jūsu dilemmu un aizņemieties summu, kas Jums ir nepieciešama. Jums būs jāapsola, ka Jūs atdosiet tiem naudu, cik drīz vien iespējams un Jums šis solījums ir jātur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.