Krāt vai aizņemties lielākam pirkumam

Esam pieraduši pie straujā dzīves ritma, visu vēlamies sasniegt un iegūt uzreiz, arī dažādas materiālas vērtības, tādēļ rodas jautājums,- kāpēc krāt, ja konkrētai precei vai pakalpojumam naudas līdzekļus var aizņemties?

Tas ietaupa garlaicīgi garo naudas krāšanas periodu un sev nepieciešamo jau varam lietot šodien. No vienas puses šāda pieeja patiešām ir pareiza, taču vajadzētu izvairīties no atkarības, kad kredīti kļūst par ikdienas ieradumu. Tāpēc rodas aktuāls jautājums kā tomēr labāk darīt, krāt vai aizņemties lielākam pirkumam?

Ko izvēlēties?

Kredīts

Lai saprastu kāds no šiem abiem variantiem Jums ir piemērotākais, katram pašam jāizanalizē savu radušos situāciju un jāizvērtē visas prioritātes. Kādi būs ieguvumi un kādi trūkumi vienā un otrā variantā, kā arī kādas būs neērtības vienā vai otrā variantā. Ja Jūs izlemjat par iespēju aizņemties, tad lielākais ieguvums, kad savu kāroto preci vai pakalpojumu Jūs varēsiet izmantot uzreiz, Jums nebūs jāgaida garais naudas līdzekļu krāšanas periods. Un tas ir ne vien ērti, bet gan arī finansiāli izdevīgi, jo mūsdienu ekonomiskajos apstākļos naudas vērtība neizbēgami krīt, tātad līdzvērtīga lieluma naudas summa šodien ir vērtīgāka, nekā tā būs nākotnē un tas ir  visnotaļ būtisks pluss. Taču līdz ar kredīta noformēšanu, jārēķinās ar zināmiem zaudējumiem. Noteikti jāsaprot, ka kredīts nebūs bezmaksas pakalpojums.

Izdevīgāk nekā aizdevums ar procentiem

Protams, ja Jums vajadzīgā naudas summa būs neliela un Jūs to varēsiet pilnā apmērā segt 30 dienu laikā pēc aizdevuma noformēšanas, ir iespēja aizņemties bezprocentu ātro kredītu, taču, ja Jums nepieciešami lielāki naudas līdzekļi un uz ilgāku laika periodu, bez procentu maksājuma neiztikt. Tātad, ja preci vai pakalpojumu iegādāsieties par saviem iekrājumiem, Jums būs par to jāsamaksā tikai tirgotāja norādītā cena, taču, ja to darīsiet ar aizņēmuma palīdzību, preces cena augs. Un atkal nonākam pie jautājuma, ko darīt, krāt, vai aizņemties lielākam pirkumam, jo iekrājot, Jūs nopērkat sev kāroto un nevienam neesat parādā, taču aizņemoties, pastāv risks, jo aizņemties ir vienkārši, viegli un ērti, taču aizņēmums būs jāatdod.

This entry was posted in Noderīgi. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.