Kredīta brīvdienas

Latvijas eiroKredītu brīvdienās ir iespēja doties uz laika posmu no 1 līdz 3 mēnešiem, kas ir lielisks veids kā izbaudīt atvaļinājumu, par naudas summu, kuru būsiet saņēmuši no ViaCredit patēriņa kredīta vai veiktu kādu mājokļa uzlabojumu, kamēr esiet kredīta brīvdienās. Šāds aizdevuma piedāvājums ir īpaši vilinošs, kas arī padara to par vienu no populārākajiem aizdevuma veidiem, starp mūsdienu lielo kredītu klāstu. Svarīgi, protams, ir izvēlēties sev piemērotu aizdevuma summu, lai nerodas problēmas vēlāk, ar aizdevuma summas atmaksāšanu.

ViaCredit patēriņa kredīta saņemšanai nav nepieciešams ne galvotājs, ne arī ķīla. Maksimālā naudas summa, ko ViaCredit piedāvā saņemt, ir 1500 eiro, kas ir pietiekoši, lai varētu nomaksāt iekrātos parādus, izremontēt dzīvoklim vairākas istabas, vai pat iegādāties lietotu automašīnu. Patēriņa kredīts var būt arī kā līdzmaksājums citiem lielākiem pirkumiem. Svarīga piezīme tiem, kas ir jau gados vecāki un vēlas saņemt ViaCredit patēriņa kredītu. Lai saņemtu aizdevumu Jums nedrīkst būt vairāk, kā 70 gadu, pretējā gadījumā aizdevuma pieteikums tiks noraidīts. šādā veidā ViaCredit izvairās no patēriņa kredīta izsniegšanas cilvēkiem, kuri, iespējams, nespēs to atmaksāt.

Ko darīt, ja rodas problēmas vai dažādi neparedzēti izdevumi, kas traucē veikt ikmēneša patēriņa kredīta maksājumu?

Tiem, kuri nonākuši šādā situācijā, būtu ieteicams kontaktēties ar ViaCredit patēriņa kredīta klientu konsultantiem un mēģināt kopīgiem spēkiem rast risinājumu, lai varētu turpināt veiksmīgu sadarbību un izmaksāt aizdevumu bez problēmām. Svarīgi ir būt uzmanīgiem ar kredītu ņemšanu, tāpēc ViaCredit vēlas Jūs brīdināt par to, ka aizdevuma nemaksāšanas gadījumā draud nopietnas sekas. Diemžēl ir ļoti daudz gadījumu, kad klienti nenorāda korektu informāciju par savu finansiālo stāvokli un tādā rezultātā nonāk finansiālās grūtībās un nespēj atmaksāt patēriņa kredītu.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.