Kredīta kalkulators

GPL, kalkulatorsKredīta kalkulatorus piedāvā it visi kredīta devēji. Gan banku, gan nebanku aizdevēju vietnēs atradīsiet šo ērto rīku aizdevuma atmaksas aprēķināšanai. Tas Jums dod iespēju aplūkot iespējamos maksājumus, mainot kredīta apjomu un / vai laika periodu, kādā plānojat kredītu apmaksāt.

Kredīta kalkulatora neapstrīdamā priekšrocība ir tā aprēķinu ātrums. Jums nav jāzina kredītu procenti katram maksājumam un tas, kā uzņēmums liek atmaksāt aizdevuma procentus- vai pirms, vai pēc pamatsummas atmaksas un kādā veidā – ar anuitātes grafiku (anuitātes metode), lineāro maksājumu grafiku (lineārā metode), vienreizējo maksājumu vai individuālo grafiku. Jums vienkārši jāizvēlas sava kredīta termiņš un summa, un programma Jūsu vietā izrēķinās summas, kas maksājamas ik mēnesi.

Varat rīkoties dažādi, bet salīdzināšana arī kredītu kalkulatoru laikmetā ir gudrs solis. Izvēlieties vairākus aizdevējus un atveriet to vietnes atsevišķos pārlūkprogrammas logos. Kad būsiet katrā no tiem izvēlējies to summu un termiņu, kas Jūs interesē, salīdzinošie rādītāji būs jau rokā. Tad atliek vien vēlreiz pārbaudīt kredīta devēja reputāciju un izlasīt līguma nosacījumus.

Vai var iztikt bez kredīta kalkulatora?

Jā, un pat kredīta izvēles brīdī. Bet šādā veidā Jūsu plānošanas izmaksām pievienosies arī laika patēriņš. Tāds solis nebūtu vērts, ja vien neesat cieši pārliecināts, ka aizdevējs Jūs krāpj. Taču reģistrēts distances aizdevumu, patēriņa kredītu un kredītlīniju izsniedzējs nebūtu ieinteresēts tā rīkoties.

Tomēr ir gadījumi, kad kredīta kalkulators Jums nenoderēs. Tas būs gadījumos, kad, piemēram, atmaksāsiet kredītu pirms laika. Šādā situācijā vienkārši jāņem rokās kalkulators un jāaprēķina atlikusī summa, kāda jāpārskaita kredīta devējam.

Kam paredzēts kalkulators

Kredīta kalkulators nav paredzēts arī Jūsu personīgo ienākumu un izdevumu aprēķinam, kas ir katra aizņēmuma noformēšanas pamatā. Pirms parakstāt aizdevuma līgumu, Jums jābūt skaidrībā, cik varēsiet atļauties tērēt kredīta atmaksai ik mēnesi, un šeit Jūsu personīgais kalkulators telefonā, datora vai vienkārši uz mājas galda esošais rīks būs vislabākais palīgs. Protams, pēc vajadzības varat izlīdzēties arī ar papīru un pildspalvu un aprēķināt summas skolas matemātikas stundās apgūtajā manierē. Prāta vingrinājumi noder!

This entry was posted in Noderīgi and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.