Kredīti internetā pensionāriem Latvijā

NaudaGan ātrie kredīti, gan bankas vai citi aizdevēji var rūpīgāk izvērtēt vecāka gadu gājuma cilvēku pieteikumus un piedāvāt aizņemties mazāku summu kā prasīts. Šādas situācijas var rasties ikvienam, bet pensionāriem, īpaši tad, ja pensija ir vienīgais ienākumu avots, tas var notikt biežāk. Lielā daļā pensionāru kredītu, prasītas tiek salīdzinoši nelielas naudas summas, jo šie kredīti tiek ņemti medikamentu iegādei, medicīnas pakalpojumu apmaksai vai ikdienas tēriņiem. Pensionāri retāka vēlas aizņemties lielus, ilglaicīgus kredītus, reti rodas situācija ka 80 gadu vecumā vēlamies aizņemties hipotekāro kredītu mājokļa iegādei, to lai dara bērni un mazbērni. Tāpēc, aizņemoties nelielu naudas summu, iespēja saņemt pozitīvu atbildi ir daudz augstāka.

Jebkurā iestādē kurā vēlaties pieteikties kredītam internetā, arī pensionāriem ir jāatbilst visām tām pašām prasībām, kas tiek prasītas no citiem. Jums ir jābūt ar pietiekamiem ienākumiem aizdevuma atmaksai, jums ir jābūt ar tīru kredītu vēsturi un atkarībā no konkrētā aizdevēja var tikt prasītas vēl dažādas prasības. Aizdevēji kuri specializējas kredītu izsniegšanā pensionāriem var arī prasīt konkrētu minimālās pensijas ierobežojumu. Attiecīgi var tikt prasītas VSAA izziņas par jūsu pensiju vai bankas konta izdruka par pensijas saņemšanu.

Pirms pieteikties šādam kredītam ir ļoti rūpīgi jāapdomā iespējamās sekas, vai šis kredīts patiešām ir nepieciešams, kā tiks veikta tā atmaksa. Šie jautājumi ir jāatbild un tikai tad varat pieteikties kādam kredītam.

This entry was posted in Noderīgi and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.