Kredīts bankā vai internetā?

Ne banku sektora aizdevēji salīdzinoši īsā laikā paplašinājuši savu darbību un šobrīd piedāvā kredīta ņēmējiem ne tikai pakalpojumus “ātrais kredīts” vai “sms kredīts”, kā tas bija ne banku kreditoru darbības sākumā, bet arī patēriņa kredītus un kredītlīnijas, kas līdzinās banku piedāvātajiem aizdevumiem.

Kredīts internetā ir ļoti pateicīgs veids kā noformēt kredītu, maksimāli ekonomējot savu laiku un nemainot savu ierasto dienas ritmu. Lai noformētu kredītu internetā vajadzīgas tikai trīs lietas, kuras mūsdienās pieder praktiski katram,- dators ar internetu un telefons reģistrācijas apstiprināšanai. Kredīta pieprasījuma noformēšana internetā prasīs vien aptuveni piecas minūtes Jūsu laika. Kad pieprasījums elektroniski nosūtīts kreditoram, kreditors rūpīgi pārbaudīs Jūsu sniegto informāciju.

Banku sektorā Jums jāiesniedz fiziski izziņas, ne banku sektorā Jūsu iesniegtās informācijas patiesību pārbauda elektroniski, pie vajadzības, telefoniski zvanot uz Jūsu darba vietu. neskatoties vai kredītu formējat bankā vai internetā, Jūsu kredīta vēsture noteikti tiks pārbaudīta. Arī Jūsu darba vieta un ienākumi tiks izkontrolēti, jo ne tikai Jūs vēlaties sev droši un uzticamu sadarbības partneri, arī kreditors vēlas būt pārliecināts par savu naudas līdzekļu ieguldīšanu.

Mūsdienās ne banku, ne interneta kredītu aizdevēji neizsniegs kredītu, ja Jums ir negatīva kredīta vēsture. Tas jau vien ir ievērības cienīgs fakts, kad aizņemties vajag atbildīgi, kā arī visus savus rēķinus jāatmaksā tekoši un savlaicīgi, lai Jūsu kredīta vēsture būtu pozitīva un nedz banku kreditori, nedz ne banku kreditori Jums neatteiktu kredīta piešķiršanu. Ja aizdevumu formēsiet internetā, mērķi, kuram aizdevums nepieciešams nav jāskaidro, turpretī, ja aizdevumu formēsiet bankā, noteikti bankas kreditors Jums prasīs mērķi, kuram naudas līdzekļi nepieciešami. Un arī aizņemoties šo jauno kredītu, jāatceras, kad arī šī saistību neizpilde var negatīvi ietekmēt Jūsu turpmāko kredīta vēsturi. Tātad kredīts bankā vai internetā, jāizlemj Jums, tomēr ņemot vērā mūsu straujo un dinamisko dzīves ritmu, gados jaunākiem cilvēkiem noteikti ērtāk būs noformēt kredītu internetā, taču gados vecākiem, kuriem pat varbūt nav interneta iespējas, kredītu noformēt vēršoties pie bankas kreditora.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.