Kredīts internetā

Kredīts internetā bez komisijas maksas, bez procentiem ir izdevīgs aizdevums internetā bez ķīlas un galvojuma. Ātro kredītu internetā var atmaksāt līguma noteiktajā laikā, pirmais termiņa, vai nepieciešamības gadījumā pagarināt uz 7 līdz 30 dienām. Nepārkāpjot līguma nosacījumus kredītu internetā var pagarināt tik daudz reizes, cik nepieciešams.

Kur saņemt šādu kredītu internetā

 Kredīts internetā

Reģistrējoties jums automātiski tiks izveidots un piešķirts savs lietotāja konts, kuru lietojot jūs varēsiet pieteikties kredītam internetā. Tas aizņems tikai dažas minūtes. Reģistrācija ir obligāta, lai varētu pieteikties un saņemt kredītu internetā. Lai kļūtu par reģistrētu lietotāju, ir jāaizpilda reģistrācijas anketa. Tā ir jāaizpilda pareizi, jo pretējā gadījums Jums tiks atteikts kredīts internetā. Lai piekļūtu sava lietotāja profila datiem, pieteiktu kredītu un apskatītu pārējo informāciju, ir jāautorizējas.

Pirmais kredīts internetā bez maksas

Kā jau tika minēts, pirmais kredīts tiek izsniegts bez maksas – atmaksājiet tik, cik aizņēmāties. Tas nozīmē, ka kredīts internetā aizņemoties pirmoreiz – bez procentiem, bez komisijas maksas un slēptiem maksājumiem. Jūs jau pirmajā reizē varat saņemt līdz pat 300 eiro ar atmaksas termiņu no 1 līdz 30 dienām (skatīt salīdzināšanas tabulu).

Tas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, Eur 300 uz 10 dienām, pēc 10 dienām būs jāatmaksā tie paši Eur 300.

Kas var aizņemties kredītu internetā

Kredīts internetā tiek izsniegts, ja

  • Jums ir vismaz 18 gadi, bet ne vairāk par 75;
  • Jūs esat Latvijas Republikas pastāvīgs iedzīvotājs;
  • Jums ir nevainojama kredītvēsture;
  • Jums ir bankas konts, elektroniskais pasts un mobilais telefons;
  • Jūsu bankas kontā ir vismaz Eur 0.01 (tikai aizņemoties pirmoreiz).

Aizņemoties pirmoreiz, nepieciešams veikt bankas konta aktivizāciju – pārskaitot Eur 0.01 no reģistrācijas laikā norādītā bankas konta uz aizdevēja bankas kontu. Aizņemoties atkārtoti, šādu darbību nav nepieciešams veikt.

Kredīts internetā ietaupa ne tikai laiku, bet ir ērti piesakāms. Jums nav jāstaigā no viena aizdevēja pie otra, meklējot pieņemamu kredītu. Tādā veidā Jūs varat izvairīties no stāvēšanas garās rindās un gaidīšanas, kas ir tipiska jebkurā kredītiestādē. Ja Jūs meklējat lētāko piedāvājumu, šeit ir noderīgs padoms, lai palīdzētu jums to atrast:

Bezmaksas veids, kā iegūt kredītu internetā ātrāk un ērtāk, ir apmeklēt mūsu kredītu salīdzināšanas sadaļu. Jūs varat redzēt  populārākos Latvijas kredītu aizdevējus un kredītu piedāvājumus, kas dod iespēju aizņemties lētāk. Mēs Jums sniedzam rezultātus, pamatojoties uz Jūsu prasībām. Jūs varat izvēlēties aizdevēju pēc savām izvirzītajām prasībām.

Ja Jums ir steidzami nepieciešama nauda, neuztraucieties! Neatkarīgi no Jūsu ienākumiem, Jūs varat saņemt kredītu internetā tikai dažu minūšu laikā, ja atbildīsiet pāris iepriekš minētajiem aizdevēju kritērijiem.

Atbildīga, gudra un pārdomāta aizņemšanā ir svarīga lieta, kad runa iet par kredītu internetā!

This entry was posted in Noderīgi and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.