Kredīts lielākiem pirkumiem

Iekrāt vai aizņemties?

Kredīts

Noformējot aizdevumu, pat, ja Jums ir visgodprātīgākie mērķi un vēlmes, var rasties iepriekš nekādi neprognozējami apstākļi, kad Jums rodas nopietnas problēmas šo aizdevumu atdot. Līdz ar to Jūs varat nonākt līdz soda naudas maksājumiem par kavētiem ikmēneša kredīta maksājumiem, kas vēl vairāk sadārdzina Jūsu pirkumu.

Naudas iekrāšanas priekšrocības

Savukārt naudas krāšanas lielākās priekšrocības ir finansiāla stabilitāte un Jūsu neatkarība, jo naudu Jūs varat krāt sev piemērotā tempā, ja rodas kādi apstākļi, kuru dēļ Jums naudas krāšana uz laiku jāpārtrauc, tas Jums nesagādās nekādas papildus problēmas un stresu par neizpildītām kredīta saistībām. Grūtākais pašam krājot naudu, jābūt ļoti mērķtiecīgam, lai Jūs sakrātu nepieciešamos naudas līdzekļus. Jābūt pietiekoši stingram raksturā, lai atturētos no nevajadzīgiem pirkumiem. Jāņem gan arī vērā, ja Jūsu iespēja sakrāt nepieciešamo naudas summu lielākam pirkumam būs ilgstoša, tad inflācijas dēļ Jūsu iekrājumu vērtība būs būtiski samazinājusies, tādēļ vajadzētu nopietni izvērtēt savas iespējas, jo varbūt tiešām mēģināt krāt vai aizņemties lielākam pirkumam, tomēr jālemj par labu kredīta saistībām. Iespējams, ka šis nav interesanti, jo cilvēki vairāk meklē, kur dabūt naudu, bet šis varētu būt pamācoši, kas ir svarīgi, lai būtu spoža nākotne. Protams, arī psiholoģiski, ja preci vai pakalpojumu Jūs saņemsiet uzreiz, tad Jums būs emocionāls pacēlums, pazudīs dzīves rutīna un nogurums, kā arī Jums būs lielāks darba potenciāls, kas nozīmē iespēju palielināt savus ienākumus. Ar dzīvi apmierināts cilvēks vienmēr būs darba spējīgāks, kā emocionāli sašļucis.

Kopsavilkums, rezumē un nobeigums

Līdz ar to, rezumējot visu iepriekš sacīto, krāt vai aizņemties lielākam pirkumam, katram variantam ir savi plusi un mīnusi un, izrietot no jūsu personīgās situācijas, gan plusi var pārvērsties par mīnusiem, gan otrādi,- mīnusi par plusiem. Svarīgākais tomēr būs pašam ar vēsu prātu izsvērt visus savus personīgos “par” un “pret” un pieņemt lēmumu.

This entry was posted in Noderīgi and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.